انتشار فراخوان کارگاه‌های آموزشی و مسترکلاس‌های گروه تئاتر اودین

Reading Time: < 1 minute با معرفی میلاد نیک آبادی به عنوان مدیر کارگاه‌های آموزشی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، فراخوان کارگاه‌های آموزشی و مسترکلاس های گروه تئاتر اودین منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه‌ سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر فراخوان کارگاه ها و مسترکلاس‌های گروه تئاتر اودین […]

Reading Time: < 1 minute


با معرفی میلاد نیک آبادی به عنوان مدیر کارگاه‌های آموزشی سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، فراخوان کارگاه‌های آموزشی و مسترکلاس های گروه تئاتر اودین منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه‌ سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر فراخوان کارگاه ها و مسترکلاس‌های گروه تئاتر اودین به سرپرستی یوجینیو باربا را منتشر کرد.

محوریت این مجموعه کارگاه‌ و مسترکلاس‌ها، بازیگری است و شامل ۳ کارگاه و ۶ مسترکلاس می‌شود. این برنامه های آموزشی ۱۶ تا ۱۹ بهمن ۹۸ از ساعت ۹ تا ۱۵ در تهران برگزار می‌شود.

متقاضیان برای ثبت‌نام تا تاریخ ۵ دی ماه می‌توانند به سایت جشنواره به آدرس fitf.theater.ir مراجعه کنند. جزییات کارگاه‌ها و شرایط ثبت نام نیز در سایت جشنواره قرار دارد.

فهرست هنرمندان برای حضور در کارگاه‌ها و مستر کلاس‌ها نیز تا تاریخ ۲۰ دی ماه اعلام می‌شود. گفتنی است مدیریت کارگاه‌های آموزشی سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را میلاد نیک آبادی برعهده دارد.

این رویداد به دبیری نادر برهانی مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.