» آرشیو مطالب » انتشار فراخوان عضوگیری انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان تئاتر
4121243
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

انتشار فراخوان عضوگیری انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان تئاتر

اردیبهشت 17, 1402 1

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن، برای سال ۱۴۰۲ انجمن صنفی سراسری منتقدان، نویسندگان و پژوهشگران تئاتر عضو جدید می پذیرد. آغاز پذیرش مدارک متقاضیان از شانزدهم تا سی و یکم اردیبهشت سال جاری است و تمدید نخواهد شد. پس از پذیرش مدارک متقاضیان عضویت، هیأت مدیره انجمن در نیمه اول خرداد سال جاری پرونده‌ها را بررسی و نتایج را به متقاضیان اعلام می‌کند.

تمامی منتقدان، نویسندگان، پژوهشگران و فعالان رسانه‌ای در رسانه‌های برخط یا غیربرخط که در زمینه تهیه و انتشار خبر، گزارش، یادداشت، ترجمه، پژوهش و نقد در حوزه تئاتر فعال هستند، با طی مراحل لازم در زمان مقرر و در صورت دارا بودن شرایط عمومی زیر، می توانند به عضویت وابسته این انجمن صنفی درآیند:

۱- دارا بودن تابعیت ایران.

۲- برخورداری از حداقل پنج سال سابقه کار مداوم و حداقل چهار اثر منتشر شده در هر سال برای فعالان رسانه‌ای حوزه تئاتر یا سه اثر پژوهشی برای پژوهشگران حوزه تئاتر. (فقط کپی آثار متقاضی و سندِ سال انتشار اثر مد نظر است؛ از ارسال نسخه کامل نشریات خودداری شود.)

دیگر مدارک لازم: کپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی، کپی آخرین مدرک تحصیلی، چهار قطعه عکس ۳در۴، رزومه شخصی و حرفه‌ای (به صورت تایپ شده)، ارائه فرم درخواست عضویت که در ادامه این فراخوان آمده است.

۳- قبول و تعهد اجرای مقررات اساسنامه و مصوبات قانونی ارکان انجمن صنفی و پذیرش نتایج آنها.

۴- عدم عضویت در سایر انجمن‌های صنفی استانی یا سراسری و انجمن‌ها وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یا انجمن هنرهای نمایشی که در زمینه‌های مشابه و به موازات این انجمن صنفی در حال فعالیت و انجام وظیفه در حوزه تئاتر و رسانه هستند.

۵- ارائه درخواست عضویت و اسناد لازم (موید فعالیت حرفه‌ای ایشان در حرفه‌های مرتبط با فعالیت این انجمن) در موعد مقرر (شانزدهم تا سی و یکم اردیبهشت ۱۴۰۲) و یا حضور موفق در مسابقه سالانه انجمن (کسب رتبه یا نامزدی در هر یک از بخش های مسابقه مطبوعاتی انجمن از سوی هیات داوران).

۶- در صورت لزوم حضور یافتن در جلسه مصاحبه و ارزیابی پرونده و تائید درخواست عضویت ایشان از سوی اکثریت هیات مدیره وقت.

۷- پرداخت حق ورودیه و حق عضویت انجمن (پس از تائید هیات مدیره انجمن).

متقاضیان پس از جمع‌آوری مدارک خود و قرار دادن آن در داخل پاکت در بسته و ارائه آن در بازه زمانی یاد شده در روزها و ساعات اداری، با زهره فضلی (مسئول دبیرخانه انجمن) با شماره ۰۹۳۷۳۸۰۵۳۹۰ تماس گرفته و نسبت به ارسال مدارک خود اقدام کنند.

فرم درخواست فراخوان را اینجا ببینید.

منبع

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×