انتشار فراخوان بخش عکاسی تئاتر، پوستر و تیزر جشنواره تئاتر ثمر

فراخوان بخش عکاسی تئاتر، پوستر و تیزر نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در راستای جذب و حمایت از عکاسان تئاتر و طراحان گرافیک و کنشگران عرصه تبلیغات تئاتر دانشجویی در نظر دارد مسابقه […]


فراخوان بخش عکاسی تئاتر، پوستر و تیزر نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، دبیرخانه نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر در راستای جذب و حمایت از عکاسان تئاتر و طراحان گرافیک و کنشگران عرصه تبلیغات تئاتر دانشجویی در نظر دارد مسابقه خود را در ۳ بخش برگزار کند.

در بخش عکاسی تئاتر که به صورت رقابتی در ۲ مرحله برگزار می‌شود به نفر برتر لوح و تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در سایت رسمی جشنواره و ارسال ۵ عکس از آثار عکاس برای داوری اولیه در این بخش تا ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ است.

در بخش طراحی پوستر که به صورت رقابتی است به برگزیده لوح، تندیس و جایزه نقدی اهدا می‌شود و مهلت بارگذاری اطلاعات تا ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ است.

در بخش ساخت تیزر تبلیغاتی که به صورت رقابتی برگزار خواهد شد و به برگزیده لوح، تندیس ثمر و جوایز نقدی اهدا می‌شود و مهلت ثبت نام و بارگذاری اطلاعات مورد نیاز در این بخش تا ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۸ است.

نهمین دوره جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر از ۹ الی ۱۸ اسفند ماه به دبیری دکتر رضا دادویی در عمارت نوفل لوشاتو برگزار خواهد شد.

متن کامل فراخوان این بخش در وبسایت www.samarfestival.com موجود است.