انتخاب مدیر بخش تجربه های اجرای جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران

دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، با ابلاغ حکمی مدیر بخش تجربه‌های اجرا در این دوره از جشنواره را منصوب کرد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، مجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی امیرمحمد ابراهیمی را به عنوان مدیر بخش تجربه های […]


دبیر بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، با ابلاغ حکمی مدیر بخش تجربه‌های اجرا در این دوره از جشنواره را منصوب کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، مجتبی جدی دبیر بیست و سومین جشنواره تئاتر دانشگاهی با صدور حکمی امیرمحمد ابراهیمی را به عنوان مدیر بخش تجربه های اجرای این دوره منصوب کرد.

در متن حکم جدی به ابراهیمی آمده است:

«نظر به شایستگی های جنابعالی در این حوزه، به موجب این حکم به عنوان مدیر بخش تجربه های اجرا بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران منصوب می‌شوید. امید است در سایه ایزد منان و همراهی و همدلی دانشجویان و اساتید و همچنین انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور و بهره‌مندی از این ظرفیت‌ها، در انجام وظایف محوله موفق باشید.»

امیر محمد ابراهیمی دانشجوی کارشناسی کارگردانی سینما دانشگاه سوره است. کارگردانی نمایش های «دوستان کمدی»، «در انتظار گودو» و … از جمله فعالیت‌های هنری وی محسوب می شود.

بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی به دبیری سید مجتبی جدی و با همت اداره کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در تهران برگزار می‌شود.