امیرحسین دوانی «جتسیمانی» را به صحنه می‌برد

امیرحسین دوانی طراح صحنه شناخته شده تئاتر کشورمان از روز ۲۷ مرداد نمایش «جتسیمانی» را در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می برد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه اجرایی، امیرحسین دوانی طراح صحنه و لباس شناخته شده کشورمان که طی سال های گذشته در بسیاری از پروژه های […]


امیرحسین دوانی طراح صحنه شناخته شده تئاتر کشورمان از روز ۲۷ مرداد نمایش «جتسیمانی» را در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می برد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی گروه اجرایی، امیرحسین دوانی طراح صحنه و لباس شناخته شده کشورمان که طی سال های گذشته در بسیاری از پروژه های نمایشی به عنوان طراح صحنه و لباس ، مدیر تولید و دستیار کارگردان و برنامه ریز حضور داشته از روز ۲۷ مرداد ماه نمایش «جتسیمانی» نوشته سیاوش پاکراه را در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران به صحنه می برد.

دوانی در این مدت علاوه بر فعالیت در حوزه طراحی صحنه تجربه هایی را در حوزه چیدمان و کارگردانی نیز انجام داده که از آن جمله می توان به آثاری چون رویداد روند معمول ، روزی روزگاری پامنار اشاره کرد.

سیاوش پاکراه نیز که در این پروژه به عنوان نویسنده حضور دارد، در سال های گذشته علاوه بر نویسندگی و کارگردانی آثار متعدد نمایشی موفق به دریافت جوایز متعددی از جشنواره های تئاتری کشور شده و نگارش متن «جتسیمانی» در حوزه جریان سیال ذهن چندمین همکاری مشترک پاکراه و دوانی در حوزه تئاتر است که پس از همکاری مشترک این دو هنرمند در نمایش «کوررنگی» این بار در سالن انتظامی خانه هنرمندان ایران اجرا می شود. این در حالی است که امیرشمس و شاهو رستمی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «جتسیمانی» به نویسندگی سیاوش پاکراه از روز یکشنبه ۲۷ مرداد به کارگردانی امیرحسین دوانی در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران اجرای خود را آغاز می کند و علاقه مندان برای تهیه بلیت نمایش می توانند به سامانه تیوال مراجعه کنند.