اعلام چکیده مقالات منتخب «کنفرانس ملی نمایشنامه‌پژوهشی ایران»

چکیده مقالات پذیرفته شده در نخستین «کنفرانس ملی نمایشنامه‌پژوهشی ایران» انتخاب و عناوین آن به‌ همراه اسامی پدیدآورندگان، اعلام شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای کنفرانس، اسامی و عناوین ۷۸ چکیده مقاله نخستین «کنفرانس ملی نمایشنامه‌پژوهشی ایران» که با همکاری کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه تئاتر ایران و مؤسسه فرهنگی هنری […]


چکیده مقالات پذیرفته شده در نخستین «کنفرانس ملی نمایشنامه‌پژوهشی ایران» انتخاب و عناوین آن به‌ همراه اسامی پدیدآورندگان، اعلام شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای کنفرانس، اسامی و عناوین ۷۸ چکیده مقاله نخستین «کنفرانس ملی نمایشنامه‌پژوهشی ایران» که با همکاری کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان خانه تئاتر ایران و مؤسسه فرهنگی هنری سپندار جاودان خرد برگزار می‌شود، اعلام شد.

پس از اعلام فراخوان کنفرانس، ۹۲ عنوان چکیده به دبیرخانه ارسال شد و تمامی چکیده‌ها از سوی اعضای کمیته علمی کنفرانس مورد ارزیابی علمی قرار گرفت.

از این تعداد، ۷۸ عنوان پذیرفته و ۱۴ عنوان در اولویت قرار نگرفت. چکیده‌های پذیرفته شده زیر نظر دبیر علمی کنفرانس، توسط نشر آواهیا منتشر خواهد شد و نویسندگان چکیده مقاله‌های پذیرفته تا ۲۰ بهمن برای ارسال اصل مقالات فرصت دارند.

دبیر علمی این کنفرانس فرهاد ناظرزاده‌کرمانی، رئیس آن زهرا حیاتی و دبیر اجرایی حسین جمالی است.

عناوین چکیده مقالات پذیرفته شده و اسامی نویسندگان، را اینجا ببینید.