اعلام ویژه برنامه‌های رادیو تهران در روز انتخابات

رادیو تهران جمعه ۲۸ خرداد با حضور در حوزه های انتخابی و ستادهای برگزاری انتخابات بازتاب دهنده حضور مردم در پای صندوق های رای است. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، شبکه رادیویی تهران با ویژه برنامه «خیابان ملت» جمعه ۲۸ خرداد، از ساعت ۶:۳۰ تا پایان زمان رای گیری […]


رادیو تهران جمعه ۲۸ خرداد با حضور در حوزه های انتخابی و ستادهای برگزاری انتخابات بازتاب دهنده حضور مردم در پای صندوق های رای است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، شبکه رادیویی تهران با ویژه برنامه «خیابان ملت» جمعه ۲۸ خرداد، از ساعت ۶:۳۰ تا پایان زمان رای گیری از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز همراه مخاطبان است.

ویژه برنامه «خیابان ملت» از گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران ساعت ۶:۳۰ تا ۱۴:۳۰ با حضور در حوزه انتخاباتی با بخش های متنوع، شاد و حماسی و در قالب گفتگو با افراد تاثیرگذار جامعه و صاحب نفوذ همراه مخاطبان خواهد بود.

ایجاد روحیه شاد و امید به آینده در مردم تهران و مشارکت مردم در انتخابات از جمله اهداف این برنامه رادیویی است. علاوه بر این، تولید و پخش گزارش از شهرهای مختلف استان تهران و همچنین بخش های مختلفی در راستای برانگیختن شور انتخاباتی طراحی شده است.

طراحی این برنامه مبتنی بر برانگیختن شور و شوق شرکت در انتخابات همراه با موسیقی های شاد و حماسی و بخش طنز و انعکاس انتظارات مردمی خواهد بود.

برنامه «خیابان ملت» شامل ۲ بخش محتوایی است که ضمن انعکاس اخبار و رویدادهای انتخابات شورای شهر تهران به انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی می‌پردازد.

رصد اخبار، اعتبارزدایی از رسانه های بیگانه و ترندهای فضای مجازی در حوزه انتخابات در این برنامه بررسی می‌شود.

در بخش دیگری از برنامه به مرور انتخابات سال های گذشته، انتخاب اصلح، اخبار جعلی و … پرداخته می شود. ارتباط با واحد سیار در یکی از مراکز شعب اخذ رای، ارتباط با گزارشگران سطح شهر و استان تهران، گزارش از شهرهای مختلف ایران از دیگر بخش های ویژه برنامه «خیابان ملت» است.

برنامه «خیابان ملت» ساعت ۱۴:۵۰ تا پایان زمان رای گیری، از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری روی آنتن می رود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت WWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران نیز این شبکه از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز پخش می شود.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال (ست تاپ باکس) دریافت کنند.