تئاتر آنلاین

اخبار تئاتر، عکس تئاتر، فیلم تئاتر و اخبار سینما جهان

اعلام اسامی نمایش‌های تئاترشهر در ۲ ماه اول سال جدید

2
0
2403999
Reading Time: < 1 minuteReading Time: < 1 minute

روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر اسامی ۹ نمایش را که در ماه های فروردین و اردیبهشت سال ۹۶ در سالن‌های این مجموعه روی صحنه می‌رود، اعلام کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، این مجموعه از روز ششم فروردین ماه میزبان دوستداران تئاتر خواهد بود. ضمن اینکه در روزهای ششم و هفتم فروردین ماه مصادف با روز جهانی تئاتر هم برنامه های ویژه ای در محوطه مجموعه تئاتر شهر با حضور گروه ها و هنرمندان مختلف عرصه تئاتر برگزار می شود.

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته از فروردین ماه سال ۹۶ نمایش های «هملت» به کارگردانی آرش دادگر در تالار اصلی، «بوف کور» به کارگردانی ناصر حسینی مهر در تالار چهارسو، «مرگ آسید کاظم» به کارگردانی محمد محقق منتظری در تالار سایه، «شلتر» به کارگردانی امین میری در تالار قشقایی، «برلین» به کارگردانی آریان رضایی در پلاتو اجرا، «وارونه» به کارگردانی همایون حجازی در تالار سایه، «بی پدر» به کارگردانی سید محمد مساوات در تالار قشقایی، «فصل بی عاری» به کارگردانی سیاوش بهادری راد در تالار قشقایی و «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه نژاد در کافه تریای اصلی مجموعه تئاتر شهر به تناوب تاریخ هایی که متعاقبا اعلام می شود، روی صحنه می روند.

هم اکنون نمایش های «ترن» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ در تالار اصلی، «شلتر» به کارگردانی امین میری در تالار قشقایی، «مانوس» به کارگردانی نازنین سهامی زاده در تالار قشقایی، «هام» به کارگردانی عباس عبدالله زاده در تالار سایه و «افرا» به کارگردانی احمد ارجمندی در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *