«اشک ها و لبخندها» تمدید شد/ قدردانی حیدریان از ارکستر

کنسرت تئاتر «اشک ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات، که از ۲ هفته پیش در تالار وحدت روی صحنه رفته است، تا ۲۵ مرداد تمدید شد. به گزارش تئاتر آنلاین، کنسرت تئاتر «اشک ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات، که از ۲ هفته پیش در تالار وحدت روی صحنه رفته است، تا ۲۵ […]


کنسرت تئاتر «اشک ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات، که از ۲ هفته پیش در تالار وحدت روی صحنه رفته است، تا ۲۵ مرداد تمدید شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، کنسرت تئاتر «اشک ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات، که از ۲ هفته پیش در تالار وحدت روی صحنه رفته است، تا ۲۵ مرداد تمدید شد. این نمایش موزیکال که با حضور و همراهی ارکستر بزرگ به رهبری نصیر حیدریان روی صحنه رفته با استقبال دوستداران هنر برای سومین بار تمدید شد .

نصیر حیدریان درباره استقبال از این برنامه گفت: هادی قضات و تمام عوامل این اجرا به خوبی توانسته اند از نظر کیفی حاضران در سالن را راضی نگه دارند و تمام جزئیات هنری اثر در بهترین حالت ممکن پیش رفته است.

حیدریان که پیش تر سابقه رهبری ارکستر سمفونیک تهران را نیز به عنوان رهبر مهمان بر عهده داشته، درباره کیفیت نوازنده های ایرانی نیز معتقد است: نوازنده های ایرانی به لحاظ کیفی قطعا جزو بهترین ها هستند. آنها در این سالها تجربیات مختلف مدیریتی را از سرگذرانده اند و فراز و نشیب های مختلفی را تجربه کرده اند. تا ا کسترهای ایرانی بودجه سالانه و مشخصی نداشته باشند نباید انتظار زیادی از آنها داشت. تنها راه نجات ارکسترهای ایرانی تخصیص بودجه مناسب و در خور شان است تا آنها بتوانند هویت از دست رفته خود را باز یابند.

موسسه «نوای چنگ فرزانه» به تهیه کنندگی سهیل کوشانپور، با همکاری یک مجموعه خصوصی و نورالدین حیدری ماهر مجری طرح، برگزار کنندگان این برنامه هستند.