ادریس البا با «بنگ!» می‌آید/ جاسوسی در نبرد با تروریسم

بازیگر سرشناس بریتانیایی در فیلمی با عنوان «بنگ!» برای نتفلیکس بازی می‌کند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، ادریس البا با کارگردان «قطار سریع‌السیر» در پروژه بعدی‌اش همراه می‌شود. فیلم جاسوسی «بنگ!» با اقتباس از کتاب‌های کمیک نوشته مت کینت و با تصویرپردازی ویلفردو تورس به کارگردانی دیوید لیچ ساخته می‌شود. کمیک بوک […]

بازیگر سرشناس بریتانیایی در فیلمی با عنوان «بنگ!» برای نتفلیکس بازی می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ورایتی، ادریس البا با کارگردان «قطار سریع‌السیر» در پروژه بعدی‌اش همراه می‌شود.

فیلم جاسوسی «بنگ!» با اقتباس از کتاب‌های کمیک نوشته مت کینت و با تصویرپردازی ویلفردو تورس به کارگردانی دیوید لیچ ساخته می‌شود.

کمیک بوک «بنگ!» که سال ۲۰۲۰ منتشر شد درباره گروهی تروریستی است که با انتشار رمان‌هایی قصد شست‌وشوی مغزی خوانندگانشان را دارند تا بتوانند ماجرایی آخرالزمانی را کلید بزنند. در همین حال مهم‌ترین جاسوس دنیا برای نابود کردن نویسنده این رمان‌های علمی-تخیلی راهی می‌شود.

در حالی که ادریس البا بازیگر نقش اصلی «بنگ!» یعنی توماس کورد جاسوسی با تجربه را ایفا می‌کند، مت کینت نویسنده کمیک بوک و زک الکوویچ نویسنده فیلمنامه «قطار سریع‌السیر» نوشتن فیلمنامه را برعهده گرفته‌اند.

جدیدترین پروژه دیوید لیچ «قطار سریع‌السیر» است که با بازی برد پیت چند روزی است به پرده‌های نقره‌ای راه یافته است.

لیچ با کمپانی «۷۸ نورث» و نیز خود ادریس البا از تهیه‌کنندگان «بنگ!» هم خواهند بود.

درباره بازیگران دیگر هنوز صحبتی نشده است.

از جدیدترین پروژه‌هایی که البا در آنها حضور داشته می‌توان از «جوخه خودکشی»، «سونیک خارپشت ۲» و «سخت‌تر سقوط می‌کنند» یاد کرد. وی چندی پیش بازی در فیلم «لوتر» به کارگردانی جیمی پین را برای نتفلیکس به پایان برد که در آن دوباره در نقش شخصیتی که در سریال «لوتر» دیده شده، ظاهر شده است.

نتفلیکس هنوز تاریخی برای نمایش «بنگ!» اعلام نکرده اما گفته شده تولید آن به زودی شروع می‌شود و احتمالاً اواخر ۲۰۲۳ یا اوایل ۲۰۲۴ باید در انتظار نمایش آن بود.