احمد ساعتچیان: تماشاگر، سرمایه اصلی تئاتر است

دستیار اول کارگردان و مجری طرح نمایش «اعتراف» با اشاره استقبال گسترده از پیش فروش نه روز اول این نمایش گفت: تماشاگر، سرمایه اصلی تئاتر است.

دستیار اول کارگردان و مجری طرح نمایش «اعتراف» با اشاره استقبال گسترده از پیش فروش نه روز اول این نمایش گفت: تماشاگر، سرمایه اصلی تئاتر است.

به گزارش تئاتر آنلاین، احمد ساعتچیان روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: افرادی که برای تماشای یک نمایش اقدام می کنند، هم هزینه و هم زمان خود را صرف یک گروه هنری کرده اند.

وی ادامه داد: همانطور که تماشاگر به تئاتر احترام می گذارد و مشتاقانه بلیت را خریداری کرده و برای تماشا می آید، تمام تلاش خود را می کنیم که با رضایت از سالن خارج شود.

ساعتچیان با اشاره به ۴۵ شب اجرای معمول در تئاتر شهر برای نمایش اظهار کرد: هر گروهی به پر شدن سالن نمایش خود علاقه دارد تا برای اجرا انرژی بیشتری بگیرد و امیدواریم همین روند تا پایان اجرای نمایش «اعتراف» ادامه داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: در تئاتر، تماشاگر، تماشاگر دیگر را به سالن می آورد و باید منتظر بازخورد اجراهای اول بمانیم که بسیار مهم است.

مجری طرح نمایش «اعتراف» در خصوص آمادگی گروه برای اجرا از ۲۹ خرداد ماه نیز گفت: مراحل نهایی دکور و مسائل فنی سالن در حال انجام است.

وی افزود: تمرین بازیگرها و هماهنگی ورود و خروج آنها در دکور اصلی نیز به خوبی پیش می رود.

شهاب حسینی نمایش «اعتراف» را از ۳۱ خرداد ماه بر اساس متنی از برد میرمن به صحنه می برد و اجرای این نمایش تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

پیش فروش بلیت های سه روز نخست نمایش «اعتراف» از ظهر روز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه آغاز و در کمتر از ۲۴ ساعت فروخته شد.

سپس به دلیل استقبال کم سابقه مخاطبان تئاتر، پیش فروش سه روز بعدی نیز آغاز شد که جمعه گذشته بار دیگر بلیت های موجود برای فروش به اتمام رسید.

پیش فروش بلیت های هفته اول این نمایش در حالی به اتمام رسیده که سه روز به آغاز اجرای نمایش «اعتراف» باقی مانده است.

بنابر استقبال مخاطبین و برنامه ریزی های انجام شده، بار دیگر سایت های ایران کنسرت و ایران نمایش از روز گذشته(شنبه) آماده فروش بلیت روزهای هفتم، هشتم و نهم تیر ماه شدند.

در نمایش «اعتراف»، علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو ایفای نقش می کنند.

شهاب حسینی قبل از «اعتراف» نمایش «ملاقات» را با احمد ساعتچیان در فرهنگسرای نیاوران به صحنه برده و در نمایش «کرگدن» به کارگردانی فرهاد آئیش که در سال ۸۷ در تالار اصلی تئاتر شهر به صحنه رفت ایفای نقش کرده است.

نشست خبری نمایش «اعتراف» امروز(یکشنبه) ساعت ۱۱ با حضور شهاب حسینی در مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.