» آرشیو مطالب » اجرای نمایشی از ساموئل بکت درد دارد
اجرای در انتظار گودو
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجرای نمایشی از ساموئل بکت درد دارد

مهر 6, 1402 0

به گزار تئاترآنلاین و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر نمایش «در انتظار گودو» به کارگردانی مازیار لرستانی از روز سوم مهرماه ساعت 18 در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر به روی صحنه می‌رود.

مازیار لرستانی در مراسم افتتاحیه نمایش در انتظار گودو که با حضور تماشاگران و هنرمندانی چون مرجانه گلچین، سارا خوئینی‌ها، شقایق فراهانی، هوشنگ جاوید و … در لابی سالن چهارسو برگزار شد، از حضور مخاطبان تشکرکرد و گفت: من بعد از 17 سال به صحنه تئاتر برگشتم و قطعاً نمایش ما کاستی‌هایی دارد که باید ما را در این کمی‌ها ببخشید؛ چون اجرای هر تئاتری درد دارد؛ مخصوصاً اینکه نمایشی از ساموئل بکت با لهجه لری باشد که درد بیشتری دارد.

در انتظار گودو مازیار لرستانی

او در بخش دیگری از سخنان خود چنین اظهار کرد: نیتم از اجرای این نمایش این بود که در فضای مفرح، پیامی انسانی را منتقل کرده باشم. این بازیگر و کارگردان تئاتر در بخش دیگری از سخنان خود یادی از درگذشتگان کرد و چنین بیان کرد: باید در اینجا یادی کنم از کسانی که روزی روی صحنه‌های تئاتر بودند و دیگر نیستند. از امین تارخ گرفته تا فریماه فرجامی که آخرین بار با او همبازی بوده‌ام. و حتی کسانی که به هر نحوی از صحنه دور مانده‌اند کسانی که مثل من خواب روی صحنه رفتن دیده اند؛ من 17 سال خواب صحنه را دیدم.

به این نوشته امتیاز بدهید!

تعداد دیدگاهها: 1

  1. مهدی

    نفرت دارم از این نمایشنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×