اجرای ۲ اثر در بخش ویژه تئاتر خیابانی جشنواره تئاتر سردار آسمانی

۲ اثر نمایشی در بخش ویژه تئاتر خیابانی دومین دوره جشنواره تئاتر سردار آسمانی به اجرا درمی‌آیند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره، نمایش «همه پسران من» به کارگردانی علی‌محمد رادمنش از شهر جیرفت استان کرمان و نمایش «سرباز» به کارگردانی پژمان شاهوردی از شهر بروجرد استان لرستان در بخش ویژه […]


۲ اثر نمایشی در بخش ویژه تئاتر خیابانی دومین دوره جشنواره تئاتر سردار آسمانی به اجرا درمی‌آیند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از ستاد خبری جشنواره، نمایش «همه پسران من» به کارگردانی علی‌محمد رادمنش از شهر جیرفت استان کرمان و نمایش «سرباز» به کارگردانی پژمان شاهوردی از شهر بروجرد استان لرستان در بخش ویژه تئاتر خیابانی دومین جشنواره تئاتر سردار آسمانی اجرا می‌شوند.

نمایش «سرباز» که به سه برهه از زندگی سردار سلیمانی پرداخته است، عشق به شهادت سردار سلیمانی را از زمان قبل از دفاع مقدس، جنگ تحمیلی، پس از جنگ تحمیلی و در نبرد با داعش روایت می‌کند.

نمایش «همه پسران من» براساس قصه دلتنگی مادر شهیدی که فایل صوتی آن در فضای مجازی منتشر شده و بعد متوجه می‌شود که فرزند دیگرش، سردار سلیمانی که چهل سال به وی محبت کرده به شهادت رسیده، تولید شده است.

دومین جشنواره سردار آسمانی با حمایت بنیاد فرهنگی روایت فتح، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و اداره کل هنرهای نمایشی به دبیری امیرحسین شفیعی در قالب سه بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی، بخش صحنه‌ای و بخش خیابانی از ۱۰ تا ۱۵ دی‌ماه در کرمان برگزار می‌شود.