اجرای نمایش «کتابخورها» در تالار هنر آغاز شد

اجرای نمایش «کتابخورها» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی سروش روز چهارشنبه دوم شهریور در تالار هنر آغاز شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی تالار هنر، نمایش «کتابخورها» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی‌سروش روز چهارشنبه ۲ شهریور و همزمان با آغاز هفتۀ دولت با حضور علی فروتن و حمید گلی […]

اجرای نمایش «کتابخورها» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی سروش روز چهارشنبه دوم شهریور در تالار هنر آغاز شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی تالار هنر، نمایش «کتابخورها» به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل رحیمی‌سروش روز چهارشنبه ۲ شهریور و همزمان با آغاز هفتۀ دولت با حضور علی فروتن و حمید گلی در تالار هنر افتتاح شد.

این نمایش در بخش نمایشنامه‌نویسی بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان عنوان برگزیده و در سومین جشنواره تئاتر شهر تقدیر بهترین نمایشنامه را کسب کرده است.

نمایش «کتابخورها» داستان سه موریانه را روایت می‌کند که به همراه یک سوسک چوبخوره در قفسه کتابخانه‌ای زندگی می‌کنند و کتاب‌ها را می‌خورند. با ورود عنکبوت، دردسرها و خطرات جدی برای آنها ایجاد می‌شود.

در این نمایش علی باروتی، سارا بابائی، جعفر غلامپور، مرتضی یعقوب‌پور، مهشاد حجتی و نادیا فداکار به ایفای نقش می پردازند و هادی قضات خواننده، سینا ییلاق‌بیگی طراح صحنه، فرزانه عاقلی طراح لباس، حسین تبریزی و لیلا پریشان طراح گریم، احمد سیاه رستمی طراح حرکت، کیوان ضیاءپور طراح نور، سارا بابایی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، جعفر غلامپور دستیار دوم کارگردان حضور دارند.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از: سیدمصطفی طباطبایی ساخت دکور، هنگامه سازش دستیار لباس، حسین پناهی و زهرا بهرامی دوخت لباس، ریحانه مطهری و روژین ستاری روابط عمومی، روشنک کریمی امور رسانه‌ای و تبلیغات مجازی، مهسا فیروزی طراح پوستر و بروشور، صنم بابایی منشی صحنه، رضا محمدی‌فیروز دستیار صحنه، میلاد قاری و عاطفه ابویی عکاس، بهار امیدنژاد مدیر صحنه و شهرام خطی ساخت تیزر – استودیو خطی.

نمایش «کتابخورها» تا ۲ مهر هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹:۳۰ برای مخاطب کودک و نوجوان در تالار هنر به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان ورزنده، جنب ورزشگاه شهید شیرودی روی صحنه می‌رود.