اجرای نمایش «صبحانه در غروب» آغاز شد

اجرای نمایش «صبحانه در غروب» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

اجرای نمایش «صبحانه در غروب» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، اجرای نمایش «صبحانه در غروب» به نویسندگی و کارگردانی گلچهر دامغانی و تهیه کنندگی بابک قهرمامی از روز دوشنبه پنجم تیر ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز شد. «صبحانه در غروب» داستان دو سرباز و یک افسر در روزی از روزهای سال ۷۵ در منزل مادر است؛ اتفاقی که هر سه مرد را پیوند داده و باید گفته شود و عشقی دور که ندا می‌دهد.

مجتبی پیرزاده، علی ثانی‌فر، شمسی صادقی، حسین فرضی‌زاد و سلما کریم عمری بازیگران این نمایش هستند. این در حالی است منوچهر شجاع طراح صحنه و نور، مصطفی مرادی طراح پوستر و بروشور، هادی بادپا دستیار کارگردان و برنامه ریز، زهرا آقاپور منشی صحنه، سید حمیدرضا صفوی مدیر صحنه، سعید زارع دستیار طراح صحنه، سجاد ایران منش ساخت تیزر، سپهر وکیلی تدوین و صدا گذاری، تایماز رضوانی و بهادر باستان حق عکاسان، غزل نهانی مشاور رسانه ای و روابط عمومی، حمیدرضا جدیدی تبلیغات مجازی و بابک قهرمانی تهیه کننده عوامل اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.

نمایش «صبحانه در غروب» به کارگردانی گلچهر دامغانی هر روز غیر از شنبه ها ساعت ۲۱:۱۵ با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.