» آرشیو مطالب » اجرای نمایش «بچه» در تالار چهارسو از سر گرفته می‌شود
3502699
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجرای نمایش «بچه» در تالار چهارسو از سر گرفته می‌شود

تیر 29, 1399 0

3502699
اجرای نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان که از اسفند ماه سال ۱۳۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود، از روز چهارشنبه اول مرداد در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر از سر گرفته می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان که از بیست و هفتم بهمن ماه سال ۱۳۹۸ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت اما به دلیل شیوع ویروس کرونا روز چهارم اسفند ماه موقتاً به اجرای خود پایان داد، از روز چهارشنبه اول مرداد ماه بعد از پنج ماه توقف در اجرا، بار دیگر میزبان مخاطبان تئاتر در تالار چهارسو خواهد بود.

نمایش «بچه» با بازی فاطمه معتمدآریا، سعید چنگیزیان و شیوا فلاحی از تاریخ یاد شده ساعت ۲۰ در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

منوچهر شجاع طراح صحنه، لباس و نور، امیر اسمی طراح پوستر و بروشور، محمدرضا جدیدی آهنگساز و طراح صدا، بهروز سیفی اجرای صدا و موسیقی، مریم دیهول عکاس، روژان کرد نژاد منشی صحنه، مهدی صفرزاده مدیر صحنه و امیرسپهر تقی لو دستیار کارگردان و برنامه ریز عوامل اجرایی نمایش «بچه» هستند.

نمایش «بچه» به نویسندگی نغمه ثمینی، کارگردانی افسانه ماهیان و بازی فاطمه معتمدآریا، سعید چنگیزیان و شیوا فلاحی با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان به صحنه می‌رود. این در حالی است که مخاطبان می‌توانند برای خرید اینترنتی بلیت به سامانه www.irannamayesh.com مراجعه کنند.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، برای رعایت حداکثری شیوه نامه‌های بهداشتی تالارهای تئاتر شهر جهت میزبانی از مخاطبان و هنرمندان پس از خرید بلیت که حداکثر آن در خرید سه عدد تعیین شده، یک عدد صندلی قبل و بعد برای حفظ فاصله گذاری در سامانه فروش بلیت غیر فعال می‌شود. ضمن اینکه همراه داشتن ماسک حین ورود تماشاگران به تالار اجرا الزامی است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×