» آرشیو مطالب » اجرای نمایش برگزیده جشنواره تئاتر فتح خرمشهر در تماشاخانه سرو
3327186
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجرای نمایش برگزیده جشنواره تئاتر فتح خرمشهر در تماشاخانه سرو

دی 2, 1398 1

3327186
نمایش برگزیده بیست و دومین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر با حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در تهران اجرای عمومی می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، نمایش «حال همه ما خوب است» براساس نمایشنامه ای از باقر سروش و به کارگردانی علیرضا همتیان در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از فردا سه شنبه سوم دی ماه روی صحنه می رود.

رضا یاوری، پریسا دوستی، نازنین رفیعی و امیرحسین محمدی بازیگران این نمایش هستند.

این نمایش ۴ جایزه شامل جایزه تقدیر ازبازیگری زن، جایزه دوم بازیگری مرد، جایزه سوم نویسندگی و جایزه سوم کارگردانی را از بیست ودومین جشنواره تئاتر فتح خرمشهر کسب کرده است.

حمید مرادویسی طراح صحنه و لباس، علیرضا همتیان طراح نور، امیررضا مرادی طراح پوستر و بروشور و متین شفیعی مقدم اجرای نور و موسیقی این نمایش را برعهده دارند.

این نمایش از سه شنبه سوم دی ماه تا ۱۳ دی ماه ۹۸ از ساعت ۱۹.۳۰ در تماشاخانه سرو انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس پذیرای عموم علاقه مندان خواهد بود.

تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به عنوان مرکز تخصصی نمایش‌های ارزشی با مضامین انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت، با ظرفیت ۱۵۰ نفر در خیابان آیت الله طالقانی، نرسیده به تقاطع خیابان شهید مفتح، جنب ایستگاه مترو طالقانی قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×