اجرای «نمایش اسپانیایی» در تماشاخانه مشایخی

«نمایش اسپانیایی» سومین نمایشی است که طی سال جاری با کارگردانی شاهین چگینی و با بازی دانشجویان تئاتر در تماشاخانه مشایخی به صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، یاسمینا رضا نمایشنامه «نمایش اسپانیایی» را نگاشته که توسط زهرا قربان‌خانلو و غلامحسین دولت‌آبادی ترجمه شده است. در خلاصه نمایش آمده است: «گروهی بازیگر فرانسوی آماده ارائه […]

«نمایش اسپانیایی» سومین نمایشی است که طی سال جاری با کارگردانی شاهین چگینی و با بازی دانشجویان تئاتر در تماشاخانه مشایخی به صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، یاسمینا رضا نمایشنامه «نمایش اسپانیایی» را نگاشته که توسط زهرا قربان‌خانلو و غلامحسین دولت‌آبادی ترجمه شده است. در خلاصه نمایش آمده است: «گروهی بازیگر فرانسوی آماده ارائه یک نمایش به کارگردانی یک فرد اسپانیایی به نام اولمو پانرو می‌شوند. هر یک از بازیگران نسبت به روش کارگردان برای اجرا معترض هستند و … .»
نمایش‌های «بلافیگورا» و «خدای کشتار»، از دیگر نوشته‌های یاسمینا رضا، اجراهای قبلی «گروه تئاتر مان» به سرپرستی شاهین چگینی، مدرس و کارگردان تئاتر است. این گروه در پی آن است که با همراهی دانشجویان علاقه‌مند به تئاتر، آثاری را به صورت کارگاهی و با کیفیت بالا به مرحله اجرا برساند.

«نمایش اسپانیایی»، از دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰، ساعت ۱۸ در تماشاخانه جمشید مشایخی به روی صحنه می‌رود.