اجرای مجدد «در انتظار آدولف» در تئاتر مستقل تهران

نمایش «در انتظار آدولف»، این نمایش پس از اجرا در تماشاخانه ایرانشهر و مورد استقبال قرار گرفتن تماشاگران برای بار دوم در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.

نمایش «در انتظار آدولف»، این نمایش پس از اجرا در تماشاخانه ایرانشهر و مورد استقبال قرار گرفتن تماشاگران برای بار دوم در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.
به گزارش تئاتر آنلاین، نویسنده این نمایش ماتیو دلاپرته، الکساندر دلاپاتلیر، و مترجم، دراماتورژ و کارگردان آن علیرضا کوشک جلالى است.
در نمایش «در انتظار آدولف»، بازیگرانی چون اشکان خطیبی، آناهیتا درگاهی، حسین امیدی، آوا شریفی و رضا مولایی ایفای نقش می کنند.
در خلاصه این نمایش چنین آمده است: در یک مهمانی دوستان عزیزتر از جان، بیان «یک شوخی بی‌مزه» باعث می‌شود تا قبرها شکافته شوند و ارواح خبیثه شروع به‌ رژه رفتن کنند. در طی بحث‌ها ماسک‌های «تفاهم و دوستی» بی‌رحمانه بر زمین می‌ریزند. موقعیت‌های ابزورد و گروتسک، همراه با آتشفشانی از دیالوگ‌های گزنده و بی‌نظیر که یادآور سنت کمدی‌های انتقادی/ اجتماعی فرانسه است، ازجمله مولیر، بخصوص یاسمینا رضا، با ضرب‌آهنگ نفس‌گیری نمایش را به جلو می‌برند و ما را به هزارلای افکار شیطانی روشنفکران نئاندرتال نزدیک می‌کند. فرانسویان در ژانر «طنز گزنده اجتماعی» در جایگاه ویژه‌ای قرار دارند.
دور تازه این اجرا به درخواست تماشاگران و به دنبال استقبال آن ها روی صحنه می رود. در دوره اول اجرای «در انتظار آدولف»۶۸۰۰ نفر از این نمایش دیدن کردند. دور جدید اجرای آن هم از روز ۱۲ بهمن ماه آغاز می شود و هرشب ساعت ۲۱ در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه می رود.
سایر عوامل این نمایش عبارتند از: طراح‌ صحنه و دکور: امیرحسین دوانی، طراح لباس: آناهیتا درگاهی ، مدیر طراحی گرافیک و تبلیغات: سهیل دانش اشراقی، طراح صدا: روزبه خورزنی، دستیار کارگردان و منشی صحنه: شکوفه داوودی ، طراح گرافیک: حامد حکیمی، عکاس: مصطفی پیرهادی، مدیر روابط عمومی: سارا فرجی، بازاریابی: کافه تئاتر مستقل تهران، دستیار تهیه و مدیر صحنه: مهرداد تقوی ،دستیار صحنه: مهسا اسلامی، سجاد طاهری، دستیار تولید: سجاد بشکار ،دستیاران طراح صحنه: میثم سلیمانی، نگین سلیمانی، محمد غضنفری، سوزان عظیمی، ساخت دکور: امیرحسین بابائیان، احمد بابائیان، محمد حسن درباغی، هوراد بابائیان، ساخت سردیس: میلاد صالحى و خدمات: محمد حق گو.
علاقمندان به تهیه بلیت برای این نمایش می توانند به سایت tik8 مراجعه کنند. پیش فروش بلیت های این نمایش از روز شنبه نهم دی ماه آغاز می شود.