» آرشیو مطالب » اجرای «فیش آباد» هر شب با حضور کودکان کار
«فیش آباد» هر شب با حضور کودکان کار اجرا می‌شود
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجرای «فیش آباد» هر شب با حضور کودکان کار

اسفند 12, 1401 0

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، نمایش «فیش آباد» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اشکان درویشی و نویسندگی سیروس همتی از چهارشنبه ۳ اسفند در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته و تا جمعه ۲۶ اسفندماه اجرا خواهد شد.

این نمایش که به موضوع حقوق‌های نجومی پرداخته و انتقادهای مدیریتی را مطرح می‌کند، هر شب با حضور یک یا چند کودک کار اجرا و در پایان نیز به آنها تقدیم می‌شود. همچنین بخش قابل توجهی از بلیت‌فروشی این اثر نیز به کودکان کار مهمان اجرا تعلق می‌گیرد.

در بخش معرفی عوامل نیز در پایان هر اجرا اشکان درویشی تهیه‌کننده و کارگردان اثر به همراه یکی از این کودکان روی صحنه می‌آید و حضار به صورت خودجوش این کودکان را تشویق می‌کنند.

خسرو احمدی، سیروس همتی، محمود موسوی، سولماز حصاری، پوریا محمدزاده، ریحانه پهلوان و عاطفه سمرقندی بازیگران نمایش «فیش آباد» هستند.

دیگر عوامل این نمایش نیز عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: اشکان درویشی، نویسنده: سیروس همتی، مجری طرح: موسسه خیریه فرشته‌های بهشتی، مهشید خسروی، دستیاران کارگردان: محمدحسین عابدینی، لیان عباس‌زاده، علیرضا دانیال‌پور، منشی صحنه: علیرضا ذوالفقاری، طراح صحنه: پروانه ذابح، دکوراتور: قاسم غضنفری، مدیر صحنه: معصومه کوهزادی، عکاس: حسین خدارتی، مدیر اجرایی و هماهنگی: فاطمه وطن‌خواه، طراحی و اجرای لباس: فائزه جعفری، صبا هاشمی، دستیاران صحنه: میلاد اسماعیلی، اسما رمضانی، یاسمن ایلخانی، مدیر تبلیغات: امیرحسین ذابح، تدارکات: ابراهیم قزی، علی عبدالله‌زاده، شادمهر سلطانی، طراح پوستر: علی شیرازی، امور چاپ و تبلیغات: مسعود هاشمی، دیباگستر، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی: مریم قربانی‌نیا و مریم رودبارانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×