067سید مرتضی میرمنتظمی که چندی پیش نمایش «فرکانس» را در حوزه هنری اجرا کرده بود خبر داد که اواخر سال تئاترش در تالار «مولوی» دوباره به صحنه می‌رود.

این کارگردان جوان تئاتر به ایسنا، گفت: نمایش «فرکانس» را برای اجرا در بخش مرور جشنواره تئاتر فجر ارائه کرده‌ام که اگر پذیرفته شود در جشنواره اجرا خواهیم داشت.

او همچنین از اجرای دوباره این اثر نمایشی در تالار مولوی خبر داد و گفت: قرار است نمایش ما بعد از جشنواره تئاتر فجر یعنی اسفندماه امسال در سالن کوچک تئاتر مولوی به صحنه برود.

میرمنتظمی که پیش از این اجرای موفقی از این نمایش در حوزه هنری داشته است،‌توضیح داد: در این نمایش تلاش می‌کنیم به گونه‌ای دیگر از صدا و تصویر در تئاتر استفاده کنیم.

این کارگردان جوان تئاتر از احتمال اجرای این نمایش در قالب اجرای عمومی در منچستر انگلستان نیز خبر داد که این سفر هنوز کاملا قطعی نشده است.

نمایش «فرکانس» نوشته عباس جمالی است که با کارگردانی سیدمرتضی میرمنتظمی اجرا می‌شود.

در این اثر نمایشی بازیگرانی همچون خیام وقار کاشانی، حمید رحیمی، مینو ملکی، مهرنوش بلمه، آذین رئوف، وانا همتی به ایفای نقش می‌پردازند.

طراحی صدا را مجید غلامعلی نژاد و طراحی تصاویر را کاوه مرحمتی بر عهده دارند. ضمن اینکه مهرنوش بلمه علاوه بر بازی در یکی از نقش‌های این نمایش طراحی لباس را هم انجام می‌دهد.

این گروه سال گذشته نمایش «ابرها» را در بخش مرور سی‌امین جشنواره تئاتر فجر اجرا کردند که این اجرا با استقبال تماشاگران روبرو شد.

لینک کوتاه :
اشتراک گذاری :