» آرشیو مطالب » اجرای «خرس» در مهرگان آغاز شد
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجرای «خرس» در مهرگان آغاز شد

دی 22, 1398 0


نمایش «خرس» اثری از آنتوان چخوف به کارگردانی کیوان ظهرابی در تماشاخانه مهرگان روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، اجرای نمایش «خرس» نوشته آنتوان چخوف و کارگردانی کیوان ظهرابی از جمعه ۲۰ دی ماه در تماشاخانه مهرگان آغاز شد.

نمایشنامه «خرس» مانند سایر آثار چخوف نگاهی عمیق به روابط انسانی و نقد مناسبات اجتماعی دارد و دید طنازانه به زن و مرد به عنوان ۲ رکن و قطب اساسی بشریت و رویکرد آنان در مواجهه با تمامیت و اصالت وجودی شان از این متن یک اثر تاثیرگذار ادبی ساخته است. در این نمایش کارگردان کوشیده است با نهایت وفاداری به اصل متن نمایشی، با محور قراردادن تساوی حقوق بین زن و مرد لحظات شادی را پیش روی تماشاگران قرار دهد.

لیلی صبری، نیما قربانزاده، فرید گلریز، لاله حشمت پسند، نیما نیکمنش، عرفان سیف الهی، الیکا تصدیقی و محمد سعوه به نقش آفرینی می پردازند.

همچنین لیلی صبری بازیگردان، یحیی ایل بیگی مشاور کارگردان، بهاره سعوه مدیر تولید، کیوان ظهرابی طراح نور، میلاد الهی اجرای نور، سمیرا شکیبا طراحی و اجرای گریم، کیوان ظهرابی انتخاب لباس، حمید محمدی پور راکورد نور و صدا، ارسلان مهری مدیر صحنه، مهدی سربازی مدیر روابط عمومی و تبلیغات، محسن نظیف و مهیار دستیاران صحنه، شاهین کریمی انتخاب موسیقی، کیوان ظهرابی طراحی دکور، نیما قربانزاده طراحی پوستر، بدرالدین سعادتی اساسا حقانی طراحی و ساخت تیزر و رامین زمین پیما عکاس این نمایش هستند.

علاقه مندان جهت تهیه و رزرو بلیت نمایش «خرس» می توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

نمایش «خرس» با همت گروه نمایشی اک از ۲۰ دی تا اول بهمن ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن شماره یک تماشاخانه مهرگان روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×