اجرای تئاتر های خیابانی در فضای باز تئاتر شهر آغاز شد

رشیدی گفت: با آغاز اجرای تئاترهای خیابانی در فضای باز تئاتر شهر، ضد عفونی تمامی سطوح تماس و رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیش گیری از شیوع ویروس کرونا در حال انجام است. به گزارش تئاتر آنلاین، محمد جوادرشیدی در این باره گفت: پس از تعطیلی چند ماهه اجراهای تئاتر خیابانی در فضای پیرامونی تئاتر […]


رشیدی گفت: با آغاز اجرای تئاترهای خیابانی در فضای باز تئاتر شهر، ضد عفونی تمامی سطوح تماس و رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیش گیری از شیوع ویروس کرونا در حال انجام است.

به گزارش تئاتر آنلاین، محمد جوادرشیدی در این باره گفت: پس از تعطیلی چند ماهه اجراهای تئاتر خیابانی در فضای پیرامونی تئاتر شهر به دلیل شیوع ویروس کرونا، ۱۲ گروه نمایشی با مشارکت کانون تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی و معاونت اجتماعی فرهنگی منطقه ۱۱ از امروز چهارشنبه ۲۱ خرداد تا روز شنبه هفته آینده ۳۱ خرداد فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

رشیدی افزود: ۴۸ تئاتر خیابانی با شعار ” من، تو، ما / تئاتر، زندگی، کرونا” همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محوطه مجموعه تئاتر شهر واقع در خیابان انقلاب، چهارراه ولی عصر (عج)، بوستان دانشجو اجرا خواهد شد و علاقمندان می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به تماشای این نمایش‌ها بیایند.

به گفته رشیدی به منظور حفظ سلامت شهروندان در پیش گیری از شیوع ویروس کرونا از سوی اداره خدمات شهری این منطقه تمامی سطوح تماس در بوستان دانشجو شامل سکوها، نیمکت‌ها، المان‌ها، سطل‌های زباله، نرده‌ها، تابلوهای جهت نما، سرویس‌های بهداشتی، آبخوری‌ها و … به صورت مستمر ضد عفونی می‌شوند.

وی از علاقمندان به تماشای تئاترهای خیابانی خواست تا با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و تدابیری که برای استفاده شهروندان از محوطه بوستان دانشجو انجام شده است؛ اوقات خوبی را بگذرانند.