» آرشیو مطالب » اجرای «بالاخره این زندگی مال کیه؟» از اول تیر در شهرزاد
4186302
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجرای «بالاخره این زندگی مال کیه؟» از اول تیر در شهرزاد

خرداد 28, 1401 0

4186302

نمایش «بالاخره این زندگی مال کیه؟» به کارگردانی سعید حشمتی از ۱ تا ۱۰ تیر در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، «بالاخره این زندگی مال کیه؟» به کارگردانی سعید حشمتی با بازی دنیا مدنی ۱ تا ۱۰ تیر در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.

«بالاخره این زندگی مال کیه؟» نوشته برایان کلارک با ترجمه احمد کسایی پور درباره کن هَریسن مجسمه‌ساز و استاد دانشگاه است که در پی یک سانحه رانندگی برای همیشه فلج می‌شود. وضعیت جسمانیِ درمان‌ناپذیرش چنان است که او تصمیم می‌گیرد از بیمارستان مرخص شود. مبارزه او برای به دست آوردن این امتیاز، مسائل بسیار مهمی را در زمینه اراده آزاد، حرمت انسانی و اخلاق اجتماعی مطرح می‌کند.

نیما هاشمی سرشت، کیمیا خلج، هدیه هاشمی، علی ریاحی، میلاد کفایی، نیلوفر مرات، سیاوش معمارزاده، مریم بهمن پور، محمد سعادت، سجاد باقری، بهناز تاجیک و دنیا مدنی بازیگران این نمایش هستند.

از دیگران عوامل این اثر نمایشی می توان به طراح صحنه: کیارش ‌ظریفی و مبین الماسی، طراح پوستر و گرافیک: مهدی ‌طالقانی، مشاور لباس: سمانه ‌احمدی ‌مطلق، دوخت لباس: رکسانا دهری، دستیاران کارگردان: صدف ‌قطعی و مانا فرد، ساخت تیزر: علی ریحانی، موشن گرافی: سعید ‌حشمتی، تصویربردارهوایی: حامد آقابیگی، عکاسان: سارا کلوند، شیوا خدابخش و پرتو ‌جغتایی و مدیر تبلیغات: محسن ‌بیده اشاره کرد.

«بالاخره این زندگی مال کیه؟» ۱ تا ۱۰ تیر ساعت ۱۹:۴۵ در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×