اجرای «اهمیت ارنست بودن» در تماشاخانه ارغوان

نمایش «اهمیت ارنست بودن» کاری از مهسا چیذری از ۱۹ دی در تماشاخانه ارغوان روی صحنه می رود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نمایش، «اهمیت ارنست بودن» به کارگردانی مهسا چیذری از ۱۹ دی در تماشاخانه ارغوان (سیمرغ) روی صحنه می رود.

«اهمیت ارنست بودن» نوشته اسکار وایلد به ترجمه ایوب آقاخانی روایتگر زندگی ۲ دوست صمیمی در انگلستان است که هر ۲ برای خوشگذرانی خود دروغ هایی به خانواده می گویند اما در این بین ماجراهای عاشقانه ای برایشان پیش می آید که همه چیز را تغییر می دهد.

نمایش «اهمیت ارنست بودن» به عنوان یک کمدی سنگین انگلیسی شناخته می شود و دارای گفتگو های ظریف و بذله گویی های مفرح است و برپایه کمدی موقعیت جلو می رود. این نمایش در واقع طنزی از جامعه دوره ویکتوریا را نشان می دهد؛ جامعه‌ای که مردم آن با حفظ ظاهری موقر و متین، اعمال فاسد و تفکرات زشت خود را می پوشانند.

در این نمایش محمد وثوقی، دیانا جاوید موسوی، احمد بیستونی، زهرا مدبر، سمیرا لطفی، فاطمه طاهری، ژالیا شاکری، میثم عزیزی و مهسا چیذری به ایفای نقش می پردازند.

مهسا چیذری طراح و کارگردان، محمد وثوقی دستیار کارگردان و تهیه کننده، احمد بیستونی مشاور کارگردان، نسرین کمالی طراح و مجری گریم، لیلی اشتیاق، محمد وثوقی، محمد چیذری طراح پوستر و بروشور، محمد چیذری عکاس و تولید محتوا ، پایگاه تحلیلی خبری سینما آفیش مشاوررسانه ای و مهدی سربازی مدیر روابط عمومی این اثر هستند.

نمایش «اهمیت ارنست بودن» از ۱۹ دی تا ۵ بهمن به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه ارغوان روی صحنه است.

تماشاخانه ارغوان (سیمرغ) در خیابان حافظ، خیابان نوفل لوشاتو، بعد از تقاطع رازی، بن بست زیبا واقع است.

منبع