اجراهای پایانی «اسموکینگ روم» و «مرثیه برای ژاله. م و قاتلش»

نمایش‌های «اسموکینگ روم» به کارگردانی سعید زارعی و «مرثیه برای ژاله. م و قاتلش» به کارگردانی میلاد فرج زاده به اجراهای پایانی خود رسیدند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «مرثیه برای ژاله. م و قاتلش» به کارگردانی میلاد فرج زاده و «اسموکینگ روم» به کارگردانی […]


نمایش‌های «اسموکینگ روم» به کارگردانی سعید زارعی و «مرثیه برای ژاله. م و قاتلش» به کارگردانی میلاد فرج زاده به اجراهای پایانی خود رسیدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «مرثیه برای ژاله. م و قاتلش» به کارگردانی میلاد فرج زاده و «اسموکینگ روم» به کارگردانی سعید زارعی مطابق با جدول زمان‌بندی‌شده تماشاخانه ایرانشهر به ترتیب تا روزهای یکشنبه ۱۳ و سه‌شنبه ۱۵ مهر در ۲ سالن ناظرزاده کرمانی و سمندریان روی صحنه می‌روند.

این در حالی است که در سالن سمندریان نمایش «اسموکینگ روم» با استقبال مخاطبان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تمامی ظرفیت‌های قابل‌دسترس در طول مدت اجرای خود را به فروش رسانده و تنها تعداد محدودی بلیت برای سه اجرای پایانی‌اش باقی‌مانده است.

و همچنین در سالن ناظر زاده کرمانی نمایش «مرثیه برای ژاله. م و قاتلش» نیز با استقبال هنرمندانی از جمله مازیار میری، سجاد افشاریان، سروش صحت و … روبرو شد و روز یکشنبه ۱۳ مهر با ۲۸ شب به اجرای خود پایان می‌دهد.