» آرشیو مطالب » اجراهای «شام آخر»، «مخاطب» و «شکوفه‌های گیلاس» پایان یافت
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

اجراهای «شام آخر»، «مخاطب» و «شکوفه‌های گیلاس» پایان یافت

تیر 1, 1401 0

نمایش‌های «شام آخر»، «مخاطب» و «شکوفه‌های گیلاس» در مجموع با پانزده هزار مخاطب در نوبت اجراهای خردادماه تماشاخانه ایرانشهر به کار خود پایان دادند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، نمایش‌های «شام آخر» به کارگردانی مسعود دلخواه، «مخاطب» به کارگردانی جابر رمضانی و «شکوفه‌های گیلاس» به کارگردانی محمد مساوات با پانزده هزار مخاطب در نوبت اجراهای خردادماه تماشاخانه ایرانشهر شامگاه سه‌شنبه ۳۱ خرداد به کار خود پایان دادند.

نمایش «شام آخر» با بازی کاظم بلوچی، رحیم نوروزی، شهین نجف زاده و … که کار خود را از ۲۶ اردیبهشت‌ماه در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی آغاز کرده بودند با ۲۹ اجرا میزبان ۳۸۶۳ مخاطب شد.

همچنین در سالن استاد سمندریان نمایش «مخاطب» با بازی نگار جواهریان، لیلی رشیدی، علی باقری و جابر رمضانی که از ۲۶ اردیبهشت‌ماه در سالن استاد سمندریان به روی صحنه رفته بود نیز طی ۲۷ اجرا میزبان ۵۵۵۸ مخاطب شد. نمایش «شکوفه‌های گیلاس» با بازی رومینا مؤمنی و حامد رسولی نیز که از ۲۷ اردیبهشت‌ماه کار خود را در این مجموعه آغاز کرده بود طی ۳۵ اجرا با ۵۴۱۱ مخاطب به کار خود پایان داد.

دور جدید اجراهای این مجموعه تئاتری از روز پنجشنبه دوم تیرماه با نمایش‌های «پناه کاه» به کارگردانی فرید قادرپناه و «تلفات» به کارگردانی علیرضا معروفی در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×