ابراهیم برومندیان نویسنده و کارگردان قدیمی تئاتر فارس به کما رفت

شیراز- ابراهیم برومندیان نویسنده و کارگردان قدیمی تئاتر فارس و از پیشکسوتان تئاتر کودک و نوجوان به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان نمازی بستری در کما به سر می‌برد. به گزارش تئاتر آنلاین، این هنرمند ارزنده به دلیل مشکلات کلیه و ریه از ۲۳ خرداد ماه در کما به سر می‌برد. همسر ابراهیم برومندیان در […]


شیراز- ابراهیم برومندیان نویسنده و کارگردان قدیمی تئاتر فارس و از پیشکسوتان تئاتر کودک و نوجوان به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان نمازی بستری در کما به سر می‌برد.

به گزارش تئاتر آنلاین، این هنرمند ارزنده به دلیل مشکلات کلیه و ریه از ۲۳ خرداد ماه در کما به سر می‌برد.

همسر ابراهیم برومندیان در خصوص بیماری وی در گفتگو با مهر گفت: متأسفانه ابراهیم برومندیان به دلیل مشکلات کلیه در خانه بستری بود و به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه تحت درمان بود که پس از شدت گرفتن بیماری پس از ۴ ماه قرنطینه خانگی از ۲۱ خرداد به بیمارستان نمازی منتقل و هم اکنون در کما به سر می‌برد.

عزت رهرو اصفهانی، افزود: در طی ۶ روز گذشته ۲ بار توسط پزشکان احیا شده ولی متأسفانه به دلیل خونریزی ریه مجدداً به کما رفته است.

۵ سالی است که برومندیان با بیماری نادر کلیوی دسته و پنجه نرم می‌کند و این برای چندمین بار است که به طور جدی برای مداوا در بیمارستان بستری شده است.

او که چندی پیش نیز در هنگام اجرای نمایش «روباه و خروس» دچار بیهوشی شده و به درمانگاه منتقل شده بود، بیماری این بار در صحنه نمایش «شهر روشنایی» به سراغش آمد و در بخش بیماران کلیوی بیمارستان نمازی بستری شد.