صوت/ آهنگساز «سی و سه» مشخص شد

ساسان پاشایی فر آهنگساز نمایش «سی و سه» به نویسندگی عباس عبدالله زاده، تهیه کنندگی حمیدرضا علی نژاد و کارگردانی علیرضا مهران شد که از اول مهر در تالار حافظ روی صحنه می رود.

ساسان پاشایی فر آهنگساز نمایش «سی و سه» شد که از اول مهر در تالار حافظ روی صحنه می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، ساسان پاشایی فر آهنگساز نمایش «سی و سه» به نویسندگی عباس عبدالله زاده، تهیه کنندگی حمیدرضا علی نژاد و کارگردانی علیرضا مهران شد که از اول مهر در تالار حافظ روی صحنه می رود.

این نمایش یک کمدی تراژدی است که خمیرمایه ای تاریخی و خیالی دارد. نمایش «سی و سه» قصه دربار شاهی است که گرفتار نیروهای مرموز و پیدا و پنهانی شده که قصد دارند امپراتوریش را رو به نابودی و سقوط ببرند. در این میان چند تن از بزرگان دربار متوجه حضور و نفوذ این نیروهای متخاصم می شوند. درگیری ۲ جناح درباری در نهایت باعث مرگ ملکه و وفاداران به شاه و ۷۵ هزار ایرانی می‌شود و در نهایت یک تراژدی بزرگ برای ایران زمین رقم می خورد.

در نمایش «سی و سه» کامبیز امینی، یزدان فتوحی، پرستو علیزاده، مهرناز افلاکیان، فرنوش نیک اندیش و احمد داودی به همراه تعدادی از هنرجویان و فارغ التحصیلان تئاتر به ایفای نقش می پردازند.

عباس عبدالله زاده نویسنده، احسان باقری مجری طرح، علیرضا مهران طراح صحنه، باران سیبی طراح لباس، مسعود عجمی مشاور کارگردان، مسعود عربی گریم، حسن محمدی مدیر تولید و علیرضا علی نژاد سرمایه گذار از دیگر عوامل نمایش «سی و سه» هستند.