آغاز نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» از ۲۶ مردادماه

اجرای نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» از چهارشنبه ۲۶ مرداد در بوستان ولایت، آغاز خواهد شد. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فصل سوم نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی اسماعیلی از روز چهارشنبه ۲۶ مرداد در بوستان ولایت اجرای خود را آغاز می‌کند. […]

اجرای نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» از چهارشنبه ۲۶ مرداد در بوستان ولایت، آغاز خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فصل سوم نمایش میدانی «تنهاتر از مسیح» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی علی اسماعیلی از روز چهارشنبه ۲۶ مرداد در بوستان ولایت اجرای خود را آغاز می‌کند.

«تنهاتر از مسیح» سبکی از روضه‌خوانی هنری با محوریت مصائب خاندان عصمت و طهارت در واقعه عاشوراست که به مدت ۳۰ شب و در ۲ سانس ۲۰ و ۲۲ در بوستان ولایت اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از امروز برای تهیه و رزرو بلیت خود به سامانه namaticket.ir مراجعه کنند.

«تنهاتر از مسیح» تازه‌ترین اثر سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به همت موسسه هنری رسانه‌ای سیمای ققنوس روی صحنه خواهد رفت.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: علی اسماعیلی، مجری طرح: امیر حسین طهرانی، طراح صحنه و دکور: مرتضی پورحیدری، طراح نور: عباس رحمانی‌پور، مدیر تولید: داوود طامهری، طراح جلوه‌های ویژه میدانی: یاسر یارمحمدی.