آغاز فعالیت مرکز تئاتر مولوی از امروز

همزمان با اتمام تعطیلات نوروزی و انتقال تئاتر به مشاغل گروه دو، مرکز تئاتر مولوی فعالیت خود را در سال جدید آغاز می‌کند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، از یکشنبه ۱۵ فروردین سال جاری فعالیت های مرکز تئاتر مولوی نظیر اجراها، کارگاه های آموزشی و برنامه های پژوهشی […]


همزمان با اتمام تعطیلات نوروزی و انتقال تئاتر به مشاغل گروه دو، مرکز تئاتر مولوی فعالیت خود را در سال جدید آغاز می‌کند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، از یکشنبه ۱۵ فروردین سال جاری فعالیت های مرکز تئاتر مولوی نظیر اجراها، کارگاه های آموزشی و برنامه های پژوهشی این مرکز از سر گرفته می‌شوند.

از نمایش های جدید این مرکز می‌توان به نمایش «شب – خارجی – یرما» نوشته فدریکو گارسیا لورکا به دراماتورژی و کارگردانی نسیم ادبی و ندا شاهرخی اشاره کرد که از ۱۸ فروردین اجراهای خود را در سالن اصلی این مجموعه آغاز می کند. در این نمایش بازیگرانی همچون آناهید ادبی، علیرضا عبدالعلی زاده، سجاد طاهری، سوگند حسینی، عاطفه غضنفری، دانیال محمدی، سجاد باقری، صدف محسنی، شبنم خاتون حسینخانی، مرجان رونودی، صدف محسنی، شکیبا عسگری، رایحه پاشا، شبنم ابریشمی، شقایق کمالی، حامد مهربانی، سهراب صمیمی و شهاب خجسته راد ایفای نقش می کنند.

همچنین کارگاه «فصل تئاتر مستند» که با همکاری بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران در مرکز تئاتر مولوی در سال گذشته آغاز شده است جلسات پایانی خود را در ماه جاری در این مرکز برگزار خواهد کرد.

نمایش‌ها و رویدادهای مرکز تئاتر مولوی همچنان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی میزبان مخاطبان است.