» آرشیو مطالب » آغاز اجرای «کلوچه دارچینی» از ۳ بهمن
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

آغاز اجرای «کلوچه دارچینی» از ۳ بهمن

دی 25, 1398 0


گروه‌ تئاتر مستقل همراه با معرفی بازیگران و عوامل نمایش «کلوچه دارچینی» زمان آغاز اجرای جدید این نمایش را ۳ بهمن ماه اعلام کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، «کلوچه دارچینی» به کارگردانی مریم کاظمی، نوشته دیوید وود که حسین فدایی حسین آن را به فارسی برگردانده است اولین بار در سال ۹۳ با نقش آفرینی زنده یاد حسین محب‌اهری در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه رفت. این اثر نمایشی قرار است بهمن ماه امسال در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان واقع در خیابان وزرا به صحنه برود.

این نمایش از ۳ بهمن ماه همه روزه غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۹ میزبان عموم خانواده‌ها خواهد بود. اجراهای صبح این نمایش نیز به مدارس و مهدهای کودک اختصاص دارد.

سیدجواد زیتونی، مریم کاظمی، هومن رهنمون، عرفان میدانلو، نازنین صفا، حسام کلانتری، مهراد زمانی، فاطمه خدابنده‌لو ،پریسا فلاح‌زاده، فربد تجویدی، سمیه بیگی، شادی کارآیین، هایده حسین‌زاده، زهرا روشن‌ضمیر، نرگس صفامنش و مهدی رمضان‌زاده بازیگران این نمایش هستند که این روزها آخرین مراحل تمرین را پشت سر می‌گذارد.

تعدادی از هنرجویان بازیگری آموزشگاه تئاتر مستقل (پنجمک) نیز در نقش پرده‌ها که جانبخشی شده‌اند؛ همراه بازیگران بزرگسال، تجربه بازی در صحنه حرفه‌ای تئاتر را به دست می‌آورند.

طبق قوانین جدید کانون پرورش فکری و لزوم حضور مدیریت تولید، در این پروژه نمایشی علی یدالهی برای این سمت معرفی شده است. اختر تاجیک عکاس حرفه ای تئاتر و از همکاران کانون پرورش فکری نیز در کنار گروه است.

آهنگسازی این نمایش را فرید نوایی انجام داده و طراحی‌صحنه را رضا مهدی‌زاده، طراحی‌لباس را زهرا بداغ‌آبادی، طراحی ‌و ساخت‌ عروسک را سهیلا باجلان و طراحی‌گریم را افسانه قلی‌زاده برعهده دارند.

امیر عابدی عکاس، جواد اعرابی مدیر اجرا، پریسا فلاح‌زاده طراح‌ پوستر و بروشور، زهرا شایان‌فر روابط‌ عمومی، سهیلا آقایاری رزروشن، مهراد زمانی دستیار کارگردان، شقایق اصلانی و ریحانه کوثری مدیران‌صحنه، ریحانه دینی دستیار طراح‌ لباس، سعید معروف‌پور دستیار طراح‌ صحنه و همچنین خانم و آقای حدادی از شرکت من‌تاب از جمله همکاران گروه‌ تئاتر مستقل در اجرای «کلوچه دارچینی» هستند.

در روند کسب تجربه کاری، تعدادی از هنرجویان و علاقه مندان نیز به عنوان کارآموزان مدیریت‌ صحنه در این پروژه به فعالیت می پردازند که مدیسا قاضی، سبا کریمیان، مهرنوش شصتی، ساغر احمدی، اکرم هادیان، عاطفه خانی، کیانا کریمی، کامه وزیری، احمدرضا آقایی، سینا خدابخشی، مونا شریفی و حمید خسروی از آن جمله هستند

بلیت های این اجرا از طریق سایت تیوال پیش فروش می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×