آغاز اجرای «آخرین قطره از نیمه‌ پر لیوان»

اجرای «آخرین قطره از نیمه‌ پر لیوان» در تماشاخانه انتظامی خانه هنرمندان آغاز شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط‌ عمومی گروه، شب گذشته بیستم دی‌ ماه اجرای نمایش «آخرین قطره از نیمه‌ پر لیوان» به نویسندگی و کارگردانی آرش واحدی و تهیه‌کنندگی هدیه محقق با حضور بابک کریمی بازیگر سینما و تئاتر در تماشاخانه‌ انتظامی خانه‌ هنرمندان ایران آغاز شد.

در خلاصه نمایش از زبان نویسنده این طور آمده است: هر زمان حرف از آینده‌ دور به زبان می آید تمام افکار به سوی پیشرفت هدایت می شود. ولی شاید در دنیای فتوریستی که تصور می کنیم معنی واژه‌های ساده‌ امروز با گذر زمان و اتفاقات پیش رو تغییر کند. با این پیش‌فرض شاید تراژدی های امروز، طنزهای ساکنین ٣٠٠ سال بعد باشند و شاید برعکس! هر چه هست زمین، وطن و روابط انسانی در آن زمان شکل دیگری به خود می گیرند.»

مدیریت تولید نمایش «آخرین قطره از نیمه‌ پر لیوان» به عهده‌ آوا فیاض است. این نمایش هر شب جز شنبه‌ها ساعت ۲۰ در تماشاخانه انتظامی خانه‌ هنرمندان روی‌ صحنه می‌رود.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از طراح صحنه و ساخت دکور: مرتضی روستا، طراح صدا و انتخاب موسیقی: آرش واحد، طراح پوستر: حامد هاشمی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مجتبی تهوری، دستیار دوم‌ کارگردان: پویا افتحی، مشاور کارگردان: سمیرامیس بابایی، منشی صحنه: الهه زاهدی، مدیر تبلیغات و روابط‌ عمومی: آوا فیاض، عکاس: آیدا عظیمی، مدیر صحنه: نازنین عسگری، اجرای بروشور و تبلیغات: عاطفه آقاسی.