آغاز اجراهای سال جدید در تماشاخانه ایرانشهر

اجراهای سال جدید تماشاخانه ایرانشهر از ۱۶ اردیبهشت و با به صحنه رفتن ۵ نمایش آغاز می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، تماشاخانه ایرانشهر در حالی فعالیت خود را از روز سه‌شنبه ۱۶ فروردین‌ با پنج اجرا آغاز می‌کند که نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان […]

اجراهای سال جدید تماشاخانه ایرانشهر از ۱۶ اردیبهشت و با به صحنه رفتن ۵ نمایش آغاز می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، تماشاخانه ایرانشهر در حالی فعالیت خود را از روز سه‌شنبه ۱۶ فروردین‌ با پنج اجرا آغاز می‌کند که نمایش «بچه» به کارگردانی افسانه ماهیان از روزهای نخست سال در این مجموعه روی صحنه رفته بود و تا روز جمعه ۱۲ فروردین با استقبال قابل‌توجه مخاطبان به کار خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان داد.

در سالن سمندریان و از روز سه‌شنبه ۱۶ فروردین‌ نمایش «صامت» به کارگردانی امیر بهاور اکبرپور دهکردی با بازی نگین تهمتن، مهدخت ‌مولایی، آرزو عبدالهی و فریال سنگری در ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه روی صحنه می‌رود. همچنین در این سالن نمایش «فرایند» به کارگردانی علی کرسی زر با بازی سپهر ‌طهرانچی، مریم ‌زارعی، مهرنوش ‌حاجی ‌خانی، احسان ‌قره ‌داغی، مازیار ‌سیدین، سپیده کاشی‌ها، سعید ‌کرمی و غزاله ‌توده ‌زعیم در ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۷۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

نمایش «داغ ننگ» نیز به کارگردانی فرهاد شنتایی و با بازی: شیرین ‌سلیمی، امیرعلی ‌شیرآبادی، بهزاد کریمی، مهسا شجاعی و فرهاد ‌شنتیایی در ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه و به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سمندریان میزبان مخاطبان است.

در سالن ناظرزاده کرمانی نیز نمایش «بودن» به کارگردانی مرتضا جلیلی دوست با بازی مصطفا امیری، سارا ‌شاهرودیان، کیوان محمدی و صبا ‌نجاتی از روز سه‌شنبه ۱۶ فروردین‌ در ساعت ۱۸:۱۵ دقیقه به مدت ۷۵ دقیقه و نمایش «موضوع چیه؟» کاری از کمپانی ویرگول با بازی آوا آکویی، ساناز باقری، پریسا ‌درخشنده، محمد رجبی، الهام ‌سرشت، نجوا صاحب‌الزمانی، بهزاد کریمی، مرصاد ‌میرغفاری و مجیر معینی از روز یکشنبه ۲۱ فروردین‌ در ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۸۰ دقیقه روی صحنه می‌روند.