آرنولد یک بار دیگر ترمیناتور می‌شود

آرنولد شوارتزنگر بازی در فیلم “ترمیناتور ۵” را تایید کرد.

524آرنولد شوارتزنگر بازی در فیلم “ترمیناتور ۵” را تایید کرد.

 به گزارش MrArt، خبر ساخته شدن “ترمیناتور ۵” جدید از ژانویه مطرح بود و با اعلام خبری از سوی آرنولد مبنی بر این که پاتریک لاسیر و لایتا کالوگرایدیس در حال نوشتن پنجمین داستان هستند، همه نسبت به ساخته شدن این فیلم مطمئن شده بودند.

اوایل هفته نیز اعلام شد پارامونت کار توزیع این فیلم را برعهده گرفته و اکنون آرنولد شخصا با یادآوری ایفای نقش مورد علاقه اش مهر تایید بر حضورش در این فیلم زده است.

آرنولد به صورت آنلاین اعلام کرده است: من خیلی خوشحالم که استودیوها بار دیگر من را برای بازی در فیلم می‌خواهند و می خواهند در “ترمیناتور ۵” در نقش ترمیناتور دوباره ظاهر شوم. او همچنین اعلام کرده که فیلمبرداری در ماه ژانویه انجام می شود .

هنوز درباره کارگردان هیچ خبری منتشر نشده است.

“ترمیناتور” یا “نابودگر” اولین بار به کارگردانی جیمز کامرون و با بازی آرنولد شوارتزنگر در سال ۱۹۸۴ اکران شد. داستان این فیلم درباره مبارزه انسان با ماشین‌ ها و روبات‌ هایی است که کنترل زمین را به دست گرفته‌ اند و مشغول نابود کردن آخرین انسان‌ های باقی‌ مانده هستند.

ترمیناتور ۴ با عنوان “رستگاری ترمیناتور” در سال ۲۰۰۹ با بازی کریستین بل در نقش سردسته گروه مبارزان و بدون حضور شوارتزنگر و کامرون اکران شد.