» آرشیو مطالب » آدام سندلر به ارواح «سلام» می‌کند
1379
آرشیو مطالب

آدام سندلر به ارواح «سلام» می‌کند

تیر 3, 1392 0

1آدام سندلر کمدین سرشناس سینما در «سلام روح» بازی می‌کند. این فیلم نسخه دوباره سازی شده یک فیلم جدید است و حال و هوایی کمدی و ماوراء طبیعی دارد.

 به گزارش MrArt، نسخه دوباره سازی شده این کمدی غیرکلاسیک را کریس کلمبوس کارگردان مجموعه فیلم «تنها در خانه» کارگردانی خواهد کرد.

«سلام روح» اصلی یک کمدی اجتماعی محصول کشور کره جنوبی است که یونگ تاک کیم آن را کارگردانی کرد. این فیلم در سال 2010 نمایش موفقیت آمیزی در سینماهای این کشور آسیایی داشت.

قصه این فیلم درباره مردی میان سال و افسرده حال بود که تصمیم می‌گیرد به زندگی خود خاتمه دهد. ولی تلاش چندباره او در این رابطه با شکست روبرو می‌شود.

نتیجه کار است که او با روح چهار آدم متفاوت آشنا می‌شود و این چهار روح با ورود به زندگی وی، مشکلاتی برایش به وجود می‌آورند.

این چهار روح مزاحم یک راننده تاکس، یک پیرمرد، یک پسر بچه نوجوان و یک دندانپزشک زن (که همیشه در حال گریه کردن است) هستند.

مرد افسرده حال برای رهایی از دست این ارواح مزاحم، باید درخواست‌های آن‌ها را به آورده کند. این چهار روح در زمان زندگی خود روی زمین، نتوانسته‌اند به این خواسته‌ها دست پیدا کنند.

فیلم‌نامه نسخه دوباره سازی شده «سلام روح» را کارن کرانر می‌نویسد. شرکت فیلم‌ساتزی کریس کلمبوس به نام 1492 پیکچرز تهیه کننده اصلی این نسخه تازه است.

کلید فیلم‌برداری «سلام روح» برای اواخر فصل تابستان زده می‌شو.، قرار است این کمدی ماوراء طبیعی برای نمایش عمومی در اوایل تابستان سال آینده میلادی آماده شود.

آدام سندلر هم‌اکنون فیلم‌کمدی خانوادگی «رشد یافته‌ها 2» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم تا قبل از پایان فصل تابستان امسال به روی پرده سینماها می‌رود.

او این روزها جلوی دوربین کمدی اجتماعی «مخلوط شده» به کارگردانی فرانک کوراسی است. او در این فیلم با درو بریمور هم بازی شده است.

آخرین فیلم سندلر روی پرده سینماها انیمیشن کامپیوتری پر فروش « هتل ترانسیلوانیا» در سال گذشته میلادی بود. این فیلم قرار است صاحب قسمت دوم هم شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×