» آرشیو مطالب » آثار ۲ کارگردان و نمایشنامه نویس زن تئاتر ایران به صحنه می‌روند
2938024
آرشیو مطالب - برگزیده - تئاتر ایران

آثار ۲ کارگردان و نمایشنامه نویس زن تئاتر ایران به صحنه می‌روند

آبان 3, 1397 0

2938024
سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر طی روزهای ۴ و ۵ آبان میزبان جدیدترین آثار افروز فروزند و افسانه ماهیان از کارگردان های تئاتر ایران می شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صورت همزمان میزبان نمایش های «حریق» به نویسندگی و کارگردانی افروز فروزند و «تروما» به نویسندگی و کارگردانی افسانه ماهیان می شود.

«حریق» با بازی حمیدرضا فلاحی، محمدعلی حسینعلی پور، مریم باقری، پژمان عبدی، میثاق زارع، تایماز رضوانی، پژند سلیمانی، بهادر باستان حق، فاطیما بهارمست، علیرضا زارع پرست، فرهاد رشیدی، حامد فعال، الهه فرازمند، اروین گالستیان، تنی آواکیان، زهرا آقاپور، مهتاب شیروانی و حمیدرضا جدیدی از ساعت ۲۰:۳۰ روز جمعه ۴ آبان اجرای عمومی خود را آغاز می کند.

فروزند طی سال های اخیر و بعد از چند سال دوری از عرصه کارگردانی تئاتر، نمایش های «بهمن» و «مافیا» را در مجموعه تئاتر شهر و تماشاخانه باران به صحنه برده است.

همزمان با نمایش «حریق»، افسانه ماهیان که پیش تر نمایش های «هم هوایی»، «کوکوی کبوتران حرم» و «از زیرزمین تا پشت بام» را به صحنه برده است، نمایش «تروما» را در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر اجرا می کند.

این اثر نمایشی با بازی طناز طباطبایی، کاظم سیاحی و شقایق دهقان از ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۵ آبان اجرای عمومی خود را آغاز می کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×