تغییر مکان نمایشنامه‌ خوانی «یک دقیقه سکوت»

اجرای نمایشنامه‌خوانی «یک دقیقه سکوت» نوشته محمد یعقوبی که قرار بود به کارگردانی آیدا کیخایی شنبه ۲۴ اسفند ماه در فرهنگسرای ارسباران خوانش شود به فرهنگسرای نیاوران منتقل شد.

به گزارش MrArt.ir، نمایشنامه «یک دقیقه سکوت» به کارگردانی آیدا کیخایی قرار است شنبه ۲۴ اسفند ماه به جای فرهنگسرای ارسباران ساعت ۱۸ در فرهنگسرای نیاوران خوانش شود.

نمایشنامه «یک دقیقه سکوت» از نوشته‌های محمد یعقوبی است که با کارگردانی آیدا کیخایی خوانده می‌شود. تمام عواید حاصل از نمایشنامه‌خوانی «یک دقیقه سکوت» کاری از گروه تئاتر این روزها، به موسسه خیریه یاوری سبز اهدا می‌شود.

فهیمه امن‌زاده، آریا توسلی،‌ معصومه رحمانی، علی سرابی، تینو صالحی، باران کوثری و نوید محمدزاده نقش‌خوان‌های «یک دقیقه سکوت» هستند.

همچنین محمد قدس بعنوان مدیر تهیه و تولید، رها جهانشاهی دستیار کارگردان، سامان پورسلیمانی مدیر صحنه و نوشین جعفری بعنوان عکاس و مشاور رسانه‌ای با آیدا کیخایی در این نمایشنامه‌خوانی همکاری می‌کنند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پاسخ کارگردان اختتامیه جایزه رادی به توضیحات «ایرانشهر»

محمد رحمانیان کارگردان مراسم اختتامیه جایزه رادی در واکنش به توضیحات تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی این مراسم، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، محمد رحمانیان کارگردان آیین اختتامیه جایزه اکبر رادی، در واکنش به توضیحاتی که روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی اختتامیه این رویداد منتشر کرد، در متنی که در اختیار رسانه‌ها