سپیده گلچین: در “قضیه متران پاژ” ایفای نقش می کنم

در نمایش «قضیه متران پاژ» به کارگردانی الهام پاوه نژاد در نقش «ماری» زن جوانی بازی می کنم که با ورودش به هتلی یک سری از اتفاقات برایش رخ می دهد . قرار است در نمایش که تا اواخر مهرماه در فرهنگ سرای نیاوران روی صحنه می رود همان تیم بازیگری نمایش نامه خوانی به بازی بپردازنند.

به گزارش MrArt.ir، سپیده گلچین بازیگر تئاتر در گپی کوتاه با شبکه ایران درباره فعالیت های تئاتریش عنوان کرد : «بعد از حضورم در نمایش «غبار» به کارگردانی سمانه زندی نژاد که در اسفندماه سال گذشته در مجموعه تئاتر شهر روی صحنه رفت و با استقبال خوب مخاطبان روبه رو شد قرار است در نمایش «قضیه متران پاژ» به کارگردانی الهام پاوه نژاد بازی کنم.»

گلچین درباره مختصات نمایش افزود: «این نمایش نامه قبلا در فرهنگسرای ارسباران با حضور بازیگرانی مثل حسن پورشیرازی ‌، سیروس ابراهیم زاده‌، پریزاد سیف‌، کامبیز بنان‌،مهدی عبادتی و  پدرام خیرابی‌، نمایشنامه‌خوانی شده است.»

گلچین پیرامون کاراکتری که در این نمایش ایفا می کند اظهار داشت:«در این نمایش در نقش «ماری» زن جوانی بازی می کنم که با ورودش به هتلی یک سری از اتفاقات برایش رخ می دهد . قرار است در نمایش که تا اواخر مهرماه در فرهنگ سرای نیاوران روی صحنه می رود همان تیم بازیگری نمایش نامه خوانی به بازی بپردازنند.»

نمایشنامه «قضیه متران پاژ» نوشته الکساندر وامپلوف و یک کمدی موقعیت است. تمام اتفاقات این نمایش در اتاق یک هتل رخ می‌دهد و آدم‌ها در جریان این رویارویی نسبت به یکدیگر دچار سوء تفاهم می‌شوند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حضور تماشاخانه سیار خیمه شب‌بازی در میان کودکان چابهار

تماشاخانه سیار خیمه‌ شب‌بازی ایران برای کودکان منطقه آزاد چابهار به اجرا می‌پردازد. دریافت ۷ MB به گزارش تئاتر آنلاین، خانه موزه خیمه شب‌بازی ایران با همکاری سازمان منطقه آزاد چابهار با حضور تماشاخانه سیار خیمه شب‌بازی، ۳۰۰ اجرا برای کودکان این منطقه خواهد داشت. این اجراها تا پایان سال جاری و دوره‌های مختلف خواهند