«صدای خنده حضار» در دیوار چهارم می پیچد/ نمایشی درباره خنده


نمایش «صدای خنده حضار» به کارگردانی حسام افسری از اول مرداد ماه در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه نمایشی دیوار چهارم، نمایش «صدای خنده حضار» به نویسندگی مجتبی کاظمی و کارگردانی حسام افسری از اول مرداد ماه ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه خواهد رفت.

کوروش شاهونه و حسین منفرد در این اثر نمایشی به ایفای نقش می پردازند.

حسام افسری کارگردان اثر در رابطه با داستان و ویژگی های اثر عنوان کرد: «صدای خنده حضار» متنی است که از ۲ سال پیش روی آن کار کردیم. نام «صدای خنده حضار» را به تعمد انتخاب کردیم و شاید به ظاهر در ذهن بعضی از مخاطبان، این نمایش اثری صرفا کمدی به چشم بیاید اما واقعیت این است که این نمایش اثری درباره خنده است؛ چیز هایی درباره خنده آدم هایی به ظاهر ساده که حتی به ذهنمان هم نمی رسد و شاید در جاهایی از اثر مخاطب بیشتر به دیدن یک کار ترسناک، عجیب، تلخ و غافلگیر کننده محض، واکنش نشان دهد.

«صدای خنده حضار» به نویسندگی مجتبی کاظمی و کارگردانی حسام افسری در مرداد ماه سال جاری، ساعت ۱۹:۳۰ در مجموعه نمایشی دیوار چهارم روی صحنه خواهد رفت.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آغاز پیش فروش «دست‌های آلوده» از ۲۳ آبان

پیش فروش بلیت نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی مسعود موسوی از ظهر پنجشنبه ۲۳ آبان آغاز می‌شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای نمایش، بلیت‌فروشی روزهای نخست نمایش «دست‌های آلوده» به کارگردانی و دراماتورژی مسعود موسوی از فردا پنجشنبه ۲۳ آبان در سایت تیوال آغاز می‌شود. «دست‌های آلوده» نمایشی بر اساس متنی