اختصاص عواید فروش یک اثر نمایشی به سیل زدگان کشور


تمامی درآمد حاصل از فروش نمایش «حافظ خلوت نشین تو را می‌خواند» که در تماشاخانه مشایخی روی صحنه است صرف کمک به مردم سیل زده کشورمان خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، تماشاخانه استاد مشایخی این شب ها ساعت ۱۹ و به مدت ۷۵ دقیقه، میزبان نمایش «حافظ خلوت نشین تو را می‌خواند» به نویسندگی و کارگردانی مهدی صفار است.

فهیمه دباغی،‌ ناهید مرادی،‌ المیرا غفوریان،‌ سیامک گل سرخ،‌ کامران پور ناجی،‌ محسن برزگار، احد توحیدی راد، مهدی صفار،‌ بردیا خواستار،‌ رزگار فیض الهی،‌ امیرمحمد نهضت و محمد رشیدی خیرآباد در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. «حافظ خلوت نشین تو را می خواند» از موسیقی زنده نیز بهره برده است.

تمامی درآمد حاصل از فروش این نمایش، صرف کمک به مردم سیل زده کشورمان خواهد شد.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: «دختر و پسری عاشق یکدیگرند. دایی شهر دختر را می خواهد اما دختر او را نمی خواهد و از حضرت حافظ تقاضا می کند که به آنها کمک کند … »

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

جزئیات هفته بزرگداشت تئاتر اعلام شد/ هر روز به نام یک هنرمند

صبح امروز در نشستی رسانه ای جزئیات برگزاری شانزدهمین دوره جشن های خانه تئاتر که از هفتم تا پانزدهم اردیبهشت ماه برگزار می شود، تشریح شد. به گزارش تئاتر آنلاین، نشست رسانه‌ای شانزدهمین دوره جشن‌های خانه تئاتر (هفته بزرگداشت تئاتر) صبح امروز دوشنبه دوم اردیبهشت در ساختمان جدید خانه تئاتر برگزار شد. در این نشست