اختصاص عواید فروش یک اثر نمایشی به سیل زدگان کشور


تمامی درآمد حاصل از فروش نمایش «حافظ خلوت نشین تو را می‌خواند» که در تماشاخانه مشایخی روی صحنه است صرف کمک به مردم سیل زده کشورمان خواهد شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، تماشاخانه استاد مشایخی این شب ها ساعت ۱۹ و به مدت ۷۵ دقیقه، میزبان نمایش «حافظ خلوت نشین تو را می‌خواند» به نویسندگی و کارگردانی مهدی صفار است.

فهیمه دباغی،‌ ناهید مرادی،‌ المیرا غفوریان،‌ سیامک گل سرخ،‌ کامران پور ناجی،‌ محسن برزگار، احد توحیدی راد، مهدی صفار،‌ بردیا خواستار،‌ رزگار فیض الهی،‌ امیرمحمد نهضت و محمد رشیدی خیرآباد در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. «حافظ خلوت نشین تو را می خواند» از موسیقی زنده نیز بهره برده است.

تمامی درآمد حاصل از فروش این نمایش، صرف کمک به مردم سیل زده کشورمان خواهد شد.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: «دختر و پسری عاشق یکدیگرند. دایی شهر دختر را می خواهد اما دختر او را نمی خواهد و از حضرت حافظ تقاضا می کند که به آنها کمک کند … »

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

«بالستیک زخم» به صحنه می‌رود/ کشمکشی برای یک انتقام گیری

نمایش «بالستیک زخم» نوشته پیام لاریان و به کارگردانی علی پیله ور اجرای خود را از دوم تیر در تماشاخانه پرستویی آغاز می کند. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «بالستیک زخم» به نویسندگی پیام لاریان و کارگردانی علی پیله ور از ۲ تا ۱۸ تیرماه در تماشاخانه پرویز پرستویی روی صحنه خواهد بود. امین ابراهیمی،