داوران بخش مسابقه مقالات جشنواره تئاتر رادی معرفی شدند


اعضای گروه داوری بخش مسابقه مقالات رادی‌شناسی در جشنواره تئاتر اکبر رادی انتخاب شدند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی، با پیشنهاد روح‌الله جعفری دبیر بخش مسابقه مقالات رادی شناسی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی و موافقت بهزاد صدیقی دبیر جشنواره، محمود عزیزی، مصطفی مختاباد و آرش رادی طی حکمی به عنوان اعضای تیم داوری بخش مسابقه مقالات رادی شناسی جشنواره منصوب شدند.

متن حکم انتصاب داوران این بخش به این شرح است:

«به نام خداوند قلم و زیبایی

فرهیخته­ گرامی

با توجه به تجربیات ارزش­مند و اعتبارآفرین جناب‌عالی در حوزه­ پژوهش و مطالعات عالی تئاتر، به موجب این حکم، جناب­عالی به عنوان داور بخش مسابقه­ مقالات رادی­ شناسی نخستین جشنواره­ تئاتر اکبر رادی منصوب می­‌شوید. بی‌شک حضور جناب­عالی در پیش­برد اهداف این رخداد ملی-فرهنگی و معرفی استعدادهای پژوهشگران جوان و نیز پژوهش‌های برتر رادی­ شناسی، سهم بسزایی خواهدداشت و در پویایی پژوهش­ های تئاتری ایران­ زمین مؤثر واقع خواهدشد.

با قدردانی از شما برای پذیرش این مسئولیت، توفیق روزافزونتان را آرزومندم.»

تیم داوری بخش مسابقه مقالات رادی شناسی در فرصت یک هفته ای طبق جدول زمان بندی جشنواره، امور مربوط به بررسی ۲۷ چکیده مقاله رسیده به دبیرخانه جشنواره را انجام داده و از بین مقالات رسیده، آثار برگزیده برای حضور در بخش نهایی جشنواره را اعلام می کنند. سمینار رادی شناسی نیز روز یکشنبه ۲۳ دی ماه برگزار می شود و مقاله‌های انتخاب‌شده از سوی پژوهشگران در این سمینار ارائه خواهد شد. همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مقاله‌های انتخاب‌شده در ششمین کتاب رادی‌شناسی نیز به چاپ می رسند.

نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی با دبیری بهزاد صدیقی از ۱۸ تا ۲۸ دی ماه ۹۷ توسط بنیاد اکبر رادی در تهران برگزارمی شود.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

«سایکوسیس ۴:۴۸» خود را برای اجرا آماده می کند

نمایش «سایکوسیس ۴:۴۸» نوشته سارا کین با طراحی و کارگردانی ریحانه نبی‌یان از دوم دی ماه در ‌پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، عرفان اخلاقی نمایشنامه «سایکوسیس ۴:۴۸» را به فارسی برگردانده و شبنم قربانی و علیرضا شریعتی بازیگران آن هستند. رضا گوران مشاور کارگردان این نمایش است. محمدصادق رنجکشان تهیه‌کننده