«از لوطی‌های چاله سیلابی تا…» در تماشاخانه سرو به صحنه می‌رود


اعظم بروجردی قصد دارد در صورت حمایت مالی، نمایش «از لوطی‌های چاله سیلابی تا…» را در تماشاخانه سرو روی صحنه ببرد.

اعظم بروجردی نویسنده و کارگردان تئاتر درباره جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی به تئاتر آنلاین گفت: نمایشنامه‌ای را به مناسبت چهلین سال پیروزی انقلاب اسلامی نوشته‌ام. عنوان این نمایش «از لوطی‌های چاله سیلابی تا…» است و قصد دارم آن را روی صحنه ببرم.

وی ادامه داد: برای تولید و اجرای این نمایش با آقایان نصیربیگی رئیس بسیج هنرمندان و محسن سلیمانی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس نیز در این باره مذاکراتی داشتیم که آن‌ها نیز موافق اجرای این اثر هستند.

بروجردی تأکید کرد: این نمایش دارای ۷ بازیگر است و فضا و شکل و شمایل داشی‌های قدیم را دارد. برای تولید این نمایش قول هایی به لحاظ بودجه و تأمین مالی داده شده و من منتظرم تا بودجه تولید این نمایش را دریافت کنم.

این کارگردان تئاتر در پایان سخنان خود اظهار کرد: اگر بودجه تولید «از لوطی‌های چاله سیلابی تا…» تأمین شود، این نمایش را سال جاری در تماشاخانه سرو که سالن خوبی است، روی صحنه خواهم برد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

«سایکوسیس ۴:۴۸» خود را برای اجرا آماده می کند

نمایش «سایکوسیس ۴:۴۸» نوشته سارا کین با طراحی و کارگردانی ریحانه نبی‌یان از دوم دی ماه در ‌پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، عرفان اخلاقی نمایشنامه «سایکوسیس ۴:۴۸» را به فارسی برگردانده و شبنم قربانی و علیرضا شریعتی بازیگران آن هستند. رضا گوران مشاور کارگردان این نمایش است. محمدصادق رنجکشان تهیه‌کننده