«روبینسون و کروزو» از ۲۰ آبان به صحنه می‌ رود

علیرضا کوشک‌جلالی از بیستم آبان ماه با نمایش «روبینسون و کروزو» به پردیس تئاتر شهرزاد می‌رود.

به گزارش تئاتر آنلاین، علیرضا کوشک‌جلالی کارگردان تئاتر ایران قرار است از تاریخ ۲۰ آبان ماه سال جاری اثر تازه اش را با عنوان «روبینسون و کروزو» در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه ببرد.

این اثر که پیش از این در چند کشور با بازیگران خارجی روی صحنه رفته است به مدت سی شب در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. نویسندگی این اثر نمایشی بر عهده نینا دینترونا و جیاکومو راویچیو است که با ترجمه‌ای از خود کارگردان روی صحنه خواهد رفت.

مرتضی اسماعیل کاشی و یاسر خاسب بازیگران تازه ترین نمایش کوشک جلالی هستند و تهیه کنندگی این اثر بر عهده کامبیز کاشفی و مهدی فرشاد است.

طبق برنامه ریزی های انجام شده این نمایش هرشب ساعت ۱۹:۱۵ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود که پیش فروش بلیت های این نمایش از عصر امروز ۱۵ آبان ماه در سایت های اینترنتی آغاز خواهد شد.

دیگر عوامل این پروژه عبارتند از مجری طرح: کامبیز کاشفی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: سینا فیض، دستیار دوم کارگردان: آرین فرزانه، منشی صحنه: راحیل مرشدی، مدیر صحنه: امین احمدلو، دستیار صحنه: نازنین سواررخش، انتخاب موسیقی: معین رضایی راد، طراح صحنه و لباس: سینا فیض، عکاس، طراح پوستر و بروشور و مدیر تبلیغات: محمد صادق زرجویان.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پاسخ کارگردان اختتامیه جایزه رادی به توضیحات «ایرانشهر»

محمد رحمانیان کارگردان مراسم اختتامیه جایزه رادی در واکنش به توضیحات تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی این مراسم، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، محمد رحمانیان کارگردان آیین اختتامیه جایزه اکبر رادی، در واکنش به توضیحاتی که روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی اختتامیه این رویداد منتشر کرد، در متنی که در اختیار رسانه‌ها