انتشار تیزر تماشاخانه‌ سنگلج به مناسبت زادروز محمود استادمحمد

چهارمین تیزر تماشاخانه‌ سنگلج به مناسبت زادروز محمود استادمحمد منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، محمود استادمحمد از چهره‌ های ماندگار نمایش ایرانی با بازی در نمایش هایی چون «شهر قصه» (۱۳۴۷)، «سنگ و سرنا» (۱۳۵۰) و نویسندگی و کارگردانی «آسید کاظم» (۱۳۵۱) از نخستین هنرمندانی به حساب می آید که در تماشاخانه‌ سنگلج روی صحنه رفته است.

تیزر بزرگداشت محمود استادمحمد به مناسبت شصت و هشتمین زادروز این هنرمند توسط محمد جواد ایزدی و با استفاده از قطعه «عروس» اثر حسین علیزاده از آلبوم «در چشم باد»، تصاویر آرشیوی و لحظاتی از بازی محمود استادمحمد در نمایش «شهر قصه» از سوی تماشاخانه‌ سنگلج منتشر شده است.

تماشاخانه سنگلج قدیمی ترین تماشاخانه فعال شهر تهران، واقع در خیابان وحدت اسلامی، ضلع جنوبی پارک شهر، خیابان بهشت، میزبان مخاطبان و فعالان نمایش ایرانی است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پاسخ کارگردان اختتامیه جایزه رادی به توضیحات «ایرانشهر»

محمد رحمانیان کارگردان مراسم اختتامیه جایزه رادی در واکنش به توضیحات تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی این مراسم، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، محمد رحمانیان کارگردان آیین اختتامیه جایزه اکبر رادی، در واکنش به توضیحاتی که روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی اختتامیه این رویداد منتشر کرد، در متنی که در اختیار رسانه‌ها