«جسدهای پستی» به تئاتر شهر تحویل داده می‌شود


هادی عامل قصد دارد در سال جاری یکی از ۲ نمایشنامه «جسدهای پستی» و «آلفردو» را در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببرد.

هادی عامل کارگردان تئاتر که دی ماه ۹۵ نمایش «حساب پرداخت نمی شه» اثر داریو فو را روی صحنه برده بود درباره جدیدترین فعالیت خود در زمینه کارگردانی تئاتر به تئاتر آنلاین گفت: بعد از پایان سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نوبت اجرایی در مجموعه تئاتر شهر دارم و می خواهم اثری را در سالن چهارسوی مجموعه روی صحنه ببرم.

وی درباره نمایشنامه های مدنظرش برای اجرا توضیح داد: «جسدهای پستی» اثر داریو فو که هشت بازیگر دارد یکی از آثار مدنظرم است که حدود سه سال است قصد اجرای آن را دارم. همچنین نمایشنامه جدیدی با عنوان «آلفردو» ترجمه کرده ایم که یک کمدی بورلسک و از آثار مدنظر برای اجرا در گروه «پاپتی ها» است.

عامل با اشاره به اجرای نمایشنامه های «افسانه ببر» و «حساب پرداخت نمی شه» اثر داریو فو اظهار کرد: خیلی دوست داشتم که سه گانه آثار داریو فو را با اجرای نمایش «جسدهای پستی» تکمیل کنم.

این کارگردان تئاتر ادامه داد: نمایش «آلفردو» نیز دارای ۸ بازیگر است و باید دید که کدامیک از این ۲ نمایش برای اجرای در مجموعه تئاتر شهر انتخاب می شود.

وی در پایان سخنان خود درباره گروه بازیگری این آثار نمایشی گفت: بازیگرانی اعم از اعضای گروه تئاتر «پاپتی ها» و چند بازیگر خارج از گروه را مدنظر دارم که تا آغاز تمرین ها، انتخاب و معرفی می شوند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حضور «بیوه سفید، بیوه سیاه» در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو

نمایش «بیوه سفید، بیوه سیاه» به کارگردانی حسن جودکی در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «بیوه سفید، بیوه سیاه» نوشته مژگان خالقی و کارگردانی حسن جودکی در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. سومین مونولوگ حسن جودکی نوشته مژگان خالقی اواخر اردیبهشت در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو اجرا خواهد شد. تنها بازیگر این