فرهاد آییش

دفاع آییش از قیمت گران بلیت تئاتر

«من نمی‌دانم عده‌ای چرا اینقدر ناراحت هستند و‌ نمی‌توانند این موضوع را تحمل کنند؟! به هرحال در همه جای دنیا انواع تئاتر وجود دارد و این شکل هم لازم است.»

تئاتر آنلاین: فرهاد آییش که مهمان برنامه «من وشما» بود در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره جنجال این روزهای تئاتر یعنی قیمت بالای بلیت نمایش بینوایان و می‌سی‌سی‌پی گفت: من نمی‌دانم عده‌ای چرا اینقدر ناراحت هستند و‌ نمیتوانند این موضوع را تحمل کنند؟! به هرحال در همه جای دنیا انواع تئاتر وجود دارد و این شکل هم لازم است.

آئیش در ادامه افزود: معتقدم این اتفاق می‌تواند پول را به تئاتر بیاورد و کار و‌ شغل هم درست کند همانطور که نمایش بینوایان ۳۰۰ نفر را مشغول کرده است. به جای حاشیه درست کردن در فضای مجازی کار را ببینیم و یک نقد ادبی یا تحلیل درست درباره خود نمایش بنویسیم.

گفتنی است؛ تئاتر «بینوایان» به کارگردانی حسین پارسایى و با حضور پارسا پیروزفر، نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، پریناز ایزدیار، هوتن شکیبا، اشکان خطیبی و امیرحسین فتحی روی صحنه می‌رود و در هفته‌های اخیر به خاطر قیمت گران بلیت آن حاشیه ساز شده است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بیان حقایق روز جامعه با زبان طنز/ برای خرید که نباید پول داد!

مهدی ارجمند کارگردان «برای خرید که نباید چول داد» با اشاره ویژگی‌های نمایش عنوان کرد در این اثر نمایشی مخاطبان شاهد آینه تمام نمای وقایع روز جامعه هستند. مهدی ارجمند کارگردان نمایش «برای خرید که نباید پول داد» درباره اجرای این اثر نمایشی به تئاتر آنلاین گفت: این نمایش نوشته داریو فو است که اجرای