جشنواره تئاتر استان سمنان هجدم تا بیستم آبان برگزار می شود

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری جشنواره تئاتر این استان در روزهای هجدهم تا بیستم آبان خبرداد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، سیما رجبی در نشست هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری این جشنواره گفت: آثار واجد شرایط برای حضوردراین جشنواره با حضور هیات داوران در از چهارم آبان به تدریج در شهرهای مختلف موردبازبینی و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه ٢١ گروه نمایش شمال ١٠ اثر از سمنان، چهار اثر از شاهرود، سه اثر از گرمسار، دوا ثر از سرخه و یک اثر از هر یک از شهرستانهای مهدیشهر و دامغان برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده اند از مسوولان گروههای مذکور خواست تا لوح فشرده آثار خود را برای ارسال به تهران به این معاونت ارائه دهند.

در این نشست که با حضور رییس اداره اموزر هنری و کارشناس امور هنری و نیز داوران برگزار شد تاریخ روزهای بازبینی آثار تعیین و اعلام شد.

بر این اساس آثار نمایشی شهرستان سمنان درروزهای چهارم تا ششم آبان، مهدیشهر و سرخه هفتم آبان، دامغان و شاهرود نهم آبان و گرمسار دهم آبان با حضور هیات بازبینی بررسی می شود.

پیش بینی می شوددر پایان بررسی قریب ١٠ اثر نمایشی جواز حضور در مرحله نهایی جشنواره تئاتر استان سمنان را کسب کنند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

حضور «بیوه سفید، بیوه سیاه» در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو

نمایش «بیوه سفید، بیوه سیاه» به کارگردانی حسن جودکی در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «بیوه سفید، بیوه سیاه» نوشته مژگان خالقی و کارگردانی حسن جودکی در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. سومین مونولوگ حسن جودکی نوشته مژگان خالقی اواخر اردیبهشت در تماشاخانه نوفل‌لوشاتو اجرا خواهد شد. تنها بازیگر این