«پوریا عبدی» پس از ۳ سال با نمایش «خرس»

از ۲۱ ام مهرماه لغایت ۲ام آذرماه نمایش خرس از آثار مشهور آنتون چخوف به کارگردانی احسان ناجی و سحر پرتوی کیان در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر آنلاین، بازیگر این نمایش پوریا عبدی گفت: در این سه سال نمایش‌هایی را در سمت کارگردان تمرین، ساخته و پرداخته کردم اما هرکدام به دلایلی غیر فنی از اجرا باز ماند. اما امسال دست پر به تئاتر بازمی‌گردم و سه نمایش روی صحنه خواهم داشت.

وی افزود: نقش من در نمایش خرس کاراکتر لوکا هست. کسانی که این نمایشنامه را خوانده باشند می‌دانند که لوکا در خرس چوف بسیار کمرنگ است اما احسان ناجی در دراماتورژی خود این نقش را بسیار کلیدی و تاثیرگذار طراحی نموده است.

عبدی در ادامه اشاره کرد؛ من تا به حال به سمت کمدی نرفته بودم و این اولین نمایش کمدی من است. از این جهت چالش بزرگی برای من بود. حتی در تمرین دوم از کارگردان خواستم کسی را به جای من بیاورد، چراکه حس می‌کردم از پس این چالش برنمی‌آیم. ولی ناجی و پرتوی، کارگردانان نمایش خرس از من خواستند تا تلاش بیشتری کنم و خودم را به آنها بسپارم. امروز بسیار خرسند هستم که این فرصت در اختیار من گذاشته شده تا خودم را در ژانر کمدی محک بزنم و امیدوارم مخاطبان نمایش از این اجرا راضی باشند.

پوریا عبدی گفت؛ بازیگران و عوامل نمایش خرس اکثرا حرفه‌ای و تحصیل کرده در رشته نمایش هستند. این مساله باعث میشود تا روال کار با سرعت بیشتری پیش برود و همین اتفاق فرایند تمرین و اجرا را لذت بخش می‌کند.

نمایش خرس به کارگردانی احسان ناجی و سحر پرتوی کیان از ۲۱ام مهرماه لغایت ۲ام آذرماه ۱۳۹۷ در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد بود.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس دوشنبه , ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

باسلام وخسته نباشید
با آروزی موفقییت برای شما دوستان هنرمند
از مسئولین انتظار داریم که با درایت ، هنر و هنرمند را از ورطه رکود و خمودکی نجات دهد . همه کشورهای اهل تمدن ، با “هنر” رشد و پیشرفت نموده اند!

«صدای خنده حضار» در دیوار چهارم می پیچد/ نمایشی درباره خنده

نمایش «صدای خنده حضار» به کارگردانی حسام افسری از اول مرداد ماه در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه خواهد رفت. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه نمایشی دیوار چهارم، نمایش «صدای خنده حضار» به نویسندگی مجتبی کاظمی و کارگردانی حسام افسری از اول مرداد ماه ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه دیوار چهارم