اجرای عمومی نمایش «دوزخ» در تئاتر شهر تبریز آغاز شد

کارگردان نمایش دوزخ روز شنبه به خبرنگاران گفت: این نمایش کاری از گروه هنری «هیس» است که از هفتم تا بیستم مهر ساعت ١۶ در سالن استاد صادقی تئاتر تبریز اجرا می شود.
به گزارش تئاتر آنلاین، یونس ولی پور افزود: در این داستان ۲ زن و یک مرد برای همیشه در اتاقی مخوف در جهنم اسیر شده اند که هیچ پنجره و آینه ای وجود ندارد، چراغ ها هیچ وقت خاموش نمی شود و از همه مهمتر راهی برای خروج از این اتاق نیست.
وی اظهار داشت: در این نمایش روح ها با آتش شکنجه نمی شوند بلکه آن ها با حضور یکدیگر عذاب می کشند و عذاب آن ها تحقیر شدن به خاطر کنار رفتن تمامی ظاهرسازی ها و نقاب های هر شخص پیش چشم دیگر جهنمیان است.
ولی پور ادامه داد: در اجرای این نمایش رضا باقرپور، مهسا موید، خاطره نورتاب، سینا شاکرنسب به عنوان بازیگر، پویا فاقدی به عنوان آهنگساز، پوریا خزرائی، الناز آقاپور و فیروز سقایی به عنوان دستیار کارگردان ایفای نقش می کنند.
وی گفت: رضا فرشباف به عنوان مدیر صحنه، احسان حیدری به عنوان طراح صحنه، فیروز سقایی به عنوان طراح نور، مهسا فرشید به عنوان طراح گریم، آرزو باقرپور به عنوان طراح لباس، فیروز سقایی به عنوان طراح پوستر و بروشور و معصومه سلیمانی به عنوان عکاس همکاری می کنند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بیانیه تماشاخانه ایرانشهر پیرامون حواشی اجرای «خنکای ختم خاطره»

تماشاخانه ایرانشهر پیرامون حواشی ایجاد شده در اجرای نمایش «خنکای ختم خاطره» حمیدرضا آذرنگ که در بخش مسابقه بین الملل تئاتر فجر به صحنه رفت، بیانیه ای را منتشر کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، با توجه به خبر منتشر شده ازسوی برخی رسانه ها در خصوص ازدحام به وجود آمده در هنگام نمایش «خنکای ختم